Direct-Food Sp. z o. o.

Wiązowna

Opinie o Direct-Food Sp. z o. o.

Maja

Ostatnie wpisy nie dotyczą żadnych konkretów dotyczących pracy w Direct-Food. Czy teraz można prosić o takie informacje? Firma nadal istnieje, prowadzi działalność, więc na pewno wiele osób byłoby wdzięcznych za takie konkrety.

lekiao

widać, że każdy ma inne podejście i stąd też różne opinie @kierowca. Fajnie, że Ty tak profesjonalnie to opisujesz i dajesz pogląd na sprawę w całości jest, ale nadal wydaje mi sie, że stawki sa wszedzie podobne tak naparwde.

gonzo

A kto prowadzi tę firmę tak dla ścisłości - coś o niej słyszałem ale wolę się upewnić

hub

kiedys 22 7890783

były kontrahent

a ma ktoś do nich telefon stacjonarny? komórek nie odbierają?

Brak PIT-ów unikanie kontaktów z byłymi pracownikami. Nie powypłacili nadgodzin.

oczekujący na płatność

Klient nie płaci za swoje zobowiązania, nie odpowiada na telefony ani wezwania.

kontrahent

proszę uważać, ponieważ jest to firma, która nie płaci faktur i unika kontaktu.

Zostaw opinię o Direct-Food Sp. z o. o. - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct-Food Sp. z o. o.