Restauracja Grecka ZORBA

Augustów

Opinie o Restauracja Grecka ZORBA

raija

zrobiłam rezerwacje 7 dni na przód, na sobotę na późne popołudnie, zaprosiłam rodzinę na spotkanie, a gdy staneła w drzwiach tej restauacji dostałam sms któy odwoływał rezerwacje!!! wyszła jakaś pani i stwierdziłą że nie ona przyjmowała rezerwacje, że mają awarię wodociągu - knajpa pełna ludzi, a jak zaczekamy to dadzą nam coś na wynos!!! jednym słowem ŻENADA nie polecam nikomu, najadłam sie tylko wstydu przed rodziną i miałam problem by gdziekowiek iść bo przecież sobota i większość knajp już nie miała miejsc

Zostaw opinię o Restauracja Grecka ZORBA - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Grecka ZORBA