Capricorn

On

Lepiej daj sobie spokój.

mh
użytkownik zarejestrowany

słyszałam że rektutacja przebiega spokojnie a pytania sa standardowe typu "jak pan sie widzi za 5 lat", "prosze wymienić swoje wady i zalety". A teraz poszukuja także planisty produkcji do Świebodzic - to moze być ciekawe stanowisko, nie uważacie ? :)

stop

Tak właściwie to ta firma ciągle szuka pracowników bo ludzie uciekają widzać co się dzieje... Chodzą plotki, że rekrutacje są dla picu robione, a przed rekrutacją wiadomo kogo przyjmą... Chodzą też plotki, że osoby z dyrekcji celowo manipulują i wprowadzają w błąd pracowników. Mozna też spotkać się z opiniami, że największy bajzel jest w produkcji (ponoć z dyrektorem coś nie tak jest...) i w jakości (tutaj nawet pojawiają się opinie, że jakby wpadła kontrola Inspekcji Handlowej i Nadzoru Budowlanego to by mogli im prawie całą sprzedaż zablokować bo wyroby podobno nie mają wszystkich badań przeprowadzonych co mieć powinne. Ale jesli tak jest to ciekawe w jaki sposób szefowa jakości wystawiała na wyroby Deklaracje Zgodności?? Jakby wystawiała na wyroby nie spełniające wymagań norm deklaracje zgodności to by było to poświadczanie nieprawdy w dokumentach). Swoją drogą chodzą ploty, że są osoby co widziały firmowe oswiadczenie, że firma spełnia wymogi przedsiębiorstwa średniej wielkości - czyli poniżej 250 osób, podpisane przez szefową jakości albo BHP-owca, jeśli by tak było to ciekawe czemu zarząd tego nie podpisuje tylko szefowa jakości lub BHP-owiecm aczkolwiek pojawiają się niepotwierdzone informacje, że w okresie, gdzie niby firma była poniżej 250 osób zatrudniała faktycznie powyżej 250 osób - nie wiadomo ile w tymprawdy ale to są ciekawe rzeczy, że zarząd tego sam nie podpisuje takich deklaracji a innym zleca. Co do księgowości to starczy wyobrazić sobie sytuację, że pracujesz w ksiegowości i jakiś s....,syn dyrektor celowo i świadomie wprowadzi ciebie w błąd co do faktycznego przeznaczenia zakupu np.: środka trwałego i przez to zostanie coś źle zaksięgowane i starczy sobie tylko pomyśleć o konsekwenacjach wadliwego zaksięgowania. No ale dyrektorzy jacy są uczciwi i prawdomówni każdy w tej firmie dobrze wie.... Co do zarobków to tyle to brutto co najwyżej. Na takie kwoty to moga jedynie liczyć osoby zatrudnione "z polecania" czyli po znajomościach. Zresztą wiele rekrutacji jest dla picu bo i tak wcześniej wiadomo kogo przyjmą.... A tak przy okazji to jest forum capricornu z bartniczki a nie ze świebodzić, a nie wiadomo czemu zaczęto tutaj pisać o capricornie ze świebodzic.

miki

Wszystkie opinie tu to gruba przesada. Raz jest lepiej a raz gorzej, ale nie jest aż tak źle jak to większość opisuje. Zresztą znajdźcie mi firmę w której kadra byłaby w 100% zadowolona i nie mogłaby powiedzieć złego słowa o pracodawcy i ludziach z którymi pracuje. Mam wrażenie że większość komentarzy pisana jest przez przez frustratów, którzy kiedyś tu pracowali, najczęściej zostali zwolnieni a teraz satysfakcje czerpia z obsmarowania Capricornu.

użytkownik zarejestrowany

PROFESJONALIZM TALENT SOLIDNOŚĆ

Zostaw opinię o Capricorn - Bartniczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capricorn