Axel Studio Sp. z o.o.

Opinie o Axel Studio Sp. z o.o.

były pracownik

praca w axelu to lekka żenada, [usunięte przez moderatora], własciciel to [usunięte przez moderatora], nacina ludzi na kase, ogromna rotacja pracowników, o reklamie wiedzą tyle co swinie o lataniu, nie płaci wypłąt, a sam lata na wakacje w egzotyczne kraje, urojone wymagania, aż sie po prostu nie chce, ZDECYDOWANIE NIE LUBIE

Zostaw opinię o Axel Studio Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axel Studio Sp. z o.o.