Chomikuj.pl

Toruń

Opinie o Chomikuj.pl

Tia... Administrator Windows Server.. Oferta pracy na 5 punktów z dużą ilościa podpunktów.. Opis obowiązków administratora i wszystko z tym związane.. Wysyłam CV... Kilka dni... Telefon z tej firmy w piątek o 21... Przyjeżdzam ok. 200km do wawy, godzinę zajmuje mi znalezienie firmy, bo okazuje się, że jest zlokalizowana w jakies dziurze/bazarze. Do tego bez szuldu, napisu, nazwy - niczego. Wchodze, krótka rozmowa z sekretarką. "Pokój bez okna na świat" - szary, bury i ponury. Dostaje test, w który na samym końcu mam napisać program w C# - na kartce... ciekawe jak go mam skomilować ;-) Na koniec dowiaduje się, że oni szukają programisty C# ;-) Oczywiście bezrobotny ma kupe kasy na to, aby jechać 200km, aby się dowiedzieć, że próbują tanim kosztem (administrator) zatrudnić programistę.

Zostaw opinię o Chomikuj.pl - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chomikuj.pl