PRIM S.A

Lublin

Opinie o PRIM S.A

faja

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z PRIM S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca, wyczerpukąca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są poprawni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.000,- Najbardziej podobało mi się w PRIM S.A :warunki lokalowe Najbardziej nie podobało mi się w PRIM S.A :brak współpracy z Zarządem, nie dbanie o interes firmy i pracowników, zbyt wysokie koszty Zarządu .

Zostaw opinię o PRIM S.A - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIM S.A