ACNielsen Poland Sp z o. o.

Opinie o ACNielsen Poland Sp z o. o.

xoxo

Raczej nie mają dużych wymogów wobec pracowników bo można na spokojnie liczyć na stabilne zatrudnienie @kils. WIadomo tylko czy oprócz podstawy zarobków dorzucają jakieś premie? Takie urozmaicenie jest potrzebne.

zOSIA

Prawda jest taka że stawiają duże wymagania co do ludzi którzy nie mają znajomości w firmie testy testami ale to jedna wielka ściema przyjmują osoby, które nie przechodza testów i pracowały jako przedszkolanki bez znajomości języka(a zerknijcie jakie wymagania stawiają na stronie internetowej ) .Zarobki ok ale jak zemdlałam w pracy po 14 godzinach to nikt się nie przejął wrecz powiedziano że symuluje bo nie chce mi sie pracować po godzinach (za które nikt nie placi ) [usunięte przez moderatora]

Byłam w Nielsenie - najpierw przeszłam test , potem była rozmowa. Prezentacja przed menadżerami jest na podstawie ich danych - przedstawiasz raport , tak jakby byli to klienci Nielsena. Generalnie jeszcze nic nie wiem, ale wydaje mi się że nic z tego nie będzie, bo zażyczyłam sobie zbyt wysokie zarobki jak na mój gust. Ale odzywają się nawet jeśli nic z tego nie będzie. O firmie nie wiem zbyt wiele - na forum też nic nie znalazłam.

Zostaw opinię o ACNielsen Poland Sp z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACNielsen Poland Sp z o. o.