Hotel Branicki ****

Białystok

Opinie o Hotel Branicki ****

Naznaczona

Traktowanie pracownika na żenująco niskim poziomie, brak umowy o prace przez okres kilku miesięcy, a jeżeli pracownik śmie mieć jakieś wymagania zostaje odesłany z kwitkiem, wyśmiany i poniżony, atmosfera bardzo ciężka, nie polecam najgorszym wrogom pracy w tymże miejscu! Dyrekcja z menadżerstwem znajdzie haki na każdego. Ciężki klimat wśród pracowników, pracodawca wymaga rzeczy odrealnionych. Kadra zmienia się Non stop, to chyba jakiś wyznacznik sytuacji.

Marta

Tan hotel to naprawdę świetne miejsce!!! Mila atmosfera, świetna restauracja, świetni ludzie naprawdę polecam!

Zostaw opinię o Hotel Branicki **** - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Branicki ****