Radomski Szpital Specjalistyczny / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Radom

Opinie o Radomski Szpital Specjalistyczny / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Elohim

Drodzy koledzy upadłem i nie mogę się podnieść , byłem dziś na rozmowie w szpitalu na Józefowie - oferowali mi prace sterylizator narzędzi, praca 7 dni w tyg. Płaca bo wróciłem do kierowniczki 1850 brutto. Skąd takie dno wzięli- obecnie odrzucam oferty po 2400 brutto Masakra.

syndrom programisty z radwaga

Ja ci to wytłumaczę. Jak chcesz być zdolny do pracy, idziesz na NFZ. Jeśli chcesz być zdrowy, idziesz prywatnie do lekarza. To jak w radwagu. jak płacą za przychodzenie do pracy 3.000 zł to się przychodzi i robi sztuczny tłum. Jak płacą za pracę (co tam jest mało popularnym sportem) to się pracuje.

Zostaw opinię o Radomski Szpital Specjalistyczny / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radomski Szpital Specjalistyczny / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny