Berendsen textille service sp.z.o.o

Opinie o Berendsen textille service sp.z.o.o

Są na forum jacyś pracownicy firmy Berendsen textille service sp.z.o.o? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

poler

radler, teraz i tak ludzi nie poszukują więc chyba nie masz co się nastawiać

nowy... nie wiem gdzie pracujesz ale zostań tam... (usunięte przez administratora) w zagranicznym korporacyjnym papierku...

nowy1976

prosze o pomoc...dostalem sie na drugi etap rozmowy..prosze kogos kontkretnego o napisanie prawdy o firmie ;czyli jak sie tam pracuje jaka atmosfera ile sie zarabia i czy pracuje sie w soboty?kadra menagerska jest ok?i czy to prawda ze jezeli jest sie dobrym w sezonie kiedy sprzedaje sie usluga mat wejsciowych a w nie sezonie kiedy poniesie sie porazke przez 2 misiace to zwalniaja?POMOZCIE bo nie chce sobie pogorszyc pracuje w spokojnych warunkach i milej atmosferze...chodzi mi o teren łódzki

oświecony

Strata czasu.

on

skad taka negatywna opinia? w jakim charakterze tam prawowałeś, czy też pracujesz?

Serdecznie odradzam!

Zostaw opinię o Berendsen textille service sp.z.o.o - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berendsen textille service sp.z.o.o