Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Security S.A., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Skarbnik

CS jest w trakcie upadłości , nędzny prezesina teraz lansuje się pod nazwą Polski Holding Ochrony . Zapraszam na ich stronę na FB i komentowanie jak u nich jest pięknie bo tutaj mały zasięg . Od grudnia 2018 jest głośno że nie płacą wynagrodzeń i tylko chyba ludzie bez perspektyw jeszcze pracują u Krasickiego i jego hołoty

KRZYSIEK

City security to jest bardzo porzadna firma płaca dla ludzi terminowo. Ja co miesiac dostaje wyplate terminowo. Do nich jest bardzo trudno sie dostac bo maja duzo chetnych osob

Eneral

Mam pytanie czy ktoś orientuje się gdzie City Security ma siedzibę. Od ponad dwóch lat wiszą mi pensje wiem że nie odzyskam, ale cały czas się łudzę. Ostatni raz jak byłem to mieli na Stawki 2 w Warszawie niedawno byłem na Laurowej 39 i tam dowiedziałem się że już ich dawno nie ma i teraz pytanie czy ktoś z was orientuje się gdzie oni są czy w Warszawie czy może uciekli ?? Do sądu słyszałem że nie mam po co iść jak nie dostałem od nich kopii umowy co prawda mam kontakt z dowódcą który również nie dostał pensji porobione zdjęcia że pracowałem na obiekcie plus zdjęcia grafiku z moim nazwiskiem, ale znając nasze sądy będą po ich stronie już nie mówiąc o zmarnowanym dniu plus nerwach, ale do firmy to bym się przeszedł tylko pytanie gdzie ich szukać. Teraz mamy kryzys i kasa by się przydała.

Kazimierz Nowy wpis

Ludzie nie dajcie się nabrać. Te firmy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zatrudniają na umowę zlecenie a po kilku miesiącach przestają płacić. Jak już rośnie im dług w stosunku do pracowników to ogłaszają upadłość. Ludzie odchodzą i tracą po kilkanaście tysięcy. A Pan prezes Benjamin Krasicki zakłada nowe firmy pod nowymi nazwami i biznes kręci się od początku. Są bezkarni i bezduszni w stosunku do starszych ludzi. !!!!

Joanna Nowy wpis
@Kazimierz

Potwierdzam, mój ojciec też został przez nich (usunięte przez administratora) !!!!

Wiktoria Nowy wpis
@Kazimierz

Masakra w takiej sytuacji... A na umowę o pracę nikogo nie zatrudniają? Bo może jakby była właśnie UoP to by takich akcji nie robili... :/

Skarbnik

@Skarbnik

Pracuje tam i nie uwazam sie za holote, podobnie jak wielu ludzi ktorych znam. Jak masz zal o cos do firmy i jej prezesa to nie wyzywaj sie na forach, nie obrazaj i nie rozsiewaj plotek.

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Wyrzucili powiadasz??? ???? nie wydaje mi się !!!???? ,,rozwód taktyczny” jak to mówią ,w kochającej się rodzinie, której pali się grunt pod nogami...

Jerzy
@Anty

Masz racje , nie można nazywać ludzi hołotą tylko dlatego , że nic od potrafią robić w życiu innego ,tylko pracować w cs.

@Jerzy

praca jak inne...

oszukana
@Anty

Drogi Panie Anty...nikt tu nie rozsiewa plotek.Sama zostałąm oszukana przez City .....pseudo firmę....za styczeń,luty i marzec do tej chwili nie otrzymałam wynagrodzenia.podobnie jak moi koledzy.Wydaje mi się.a w zasadzie jestem pewna ,ze Pan Anty ...to nikt inny jak ktoś z kierownictwa CITY...Pod obiektem na Laurowej stoja pojazdy marki Porsche...a pracownikom nie wyplaca się nalezności za wykonana pracę.Coś tu chyba nie gra.....pozdrawiam i niech Pan nie rozsiewa plotek na temat City.

@oszukana

Moze i stoja i moze naleza do kogos z kierownictwa, nie wiem, nie widzialem. Naprawde sadzisz ze jak by ktos sprzedal porszaka to dostaniesz wynagrodzenie? Czy w innych "nie pseudo firmach" prezesi sprzedaja swoje wypasione bryki zeby zaplacic pracownikom i ze inne firmy z branzy i nie tylko nie maja opoznien? Jak na razie to tylko ty rozsiewasz plotki.

Kika
@oszukana

Proszę to koniecznie zgłosić do odpowiednich instytucji

Duxas
@Kika

Moze chodzi o to zeby o tym pisac na forum, a nie zglaszac sprawe do tych instytucji?

oszukana
@Anty

Panie ANTY ja plotek nie rozsiewam....pisząc o porschakach nie miałam na mysli faktu sprzedazy i zapłacenia ludziom należnej kasy....ale czy to nie żenujące jezdzic takimi furami ,,,a ludzi miec w(usunięte przez administratora)? Ja do tej pory nie mam kasy za 3 miesiące.....czy to jest w porządku???Smiem twierdzić,że pan jest z tej pożal się Boże firmy i tak zajadle jej bronisz.....To firma złodziejska i tyle w temacie.

Prawda
@Skarbnik

Cały czas komentują te same dwie osoby. ????

@oszukana

Tez pracuje w ochronie i wiem ze roznie bywa z wyplata na czas ale nie rozumiem co to ma za znaczenie jakim kto jezdzi samochodem . Nie bronie firmy, niech placa na czas (w przeciwienstwie do innych firm z branzy), tylko zastanawia mnie zajadlosc twoich atakow

@Anty

Mamy wyrok Sądu z klauzulą wykonalności. Komornik twierdzi że już nie ma czego zająć. W swoim czasie dupek tzw Dyrektor finansowy raczył że kasa będzie wypłacona. (usunięte przez administratora) Zamykają drzwi tylk jak widzą wierzyciela. Proszę spróbować załatwić sprawę polubienia A może wtedy zmienisz zdanie.zwykli cięcie nie mają szans odebrać kasy za wypracowane godziny A prezesik jeździ porsche .kasa nie leży na ulicy dla jednych 2000 to grosze A dla innych to pensja na miesiąc. Sa obcykani prawnie i wiedza że nikt im nic nie zrobi.

@Prawda

Bo już inny nie chce się pisać i gadać na tych cwaniaków którzy podobno raczył własnym nazwiskiem i stanowiskiem dyrektora finansowego

Rast
@Anty

Jak to nie rozumiesz? Dla ludzi nie płacą, a sami pławią się w luksusach! Zamykają kolejne, doprowadzone do ruiny Spółki i tak od 10 lat.

@Rast

a konkretnie to ile tych spolek doprowadzili do upadku i zamkneli?

Maciek
 Rekomendacja
@Skarbnik

Co wy głupoty gadacie. Polski Holding Ochrony SA związany z funduszem inwestycyjnym przejął udziały kilku dużych firm w tym City Security i DSF i teraz od kilku miesięcy prostuje wszystko.

Jack
@Maciek

XD przecież właścicielem City i PHO to ta sama (usunięte przez administratora)jest l

Tomek
@Skarbnik

Nie tylko Polski holding ochrony ale i Ava Security ,Civis, Centrum Monitoringu i Ochrony itd

Realista Grzegorz
 Rekomendacja
@Tomek

No tak na stronie piszą i wymieniają firmy które przejął Polski Holding Ochrony mający fundusz za sobą - te firmy które wymieniacie przejęli i jeszcze wiele innych. Mój brat pracuje w OPZZ i podobno PHO zapłacił za zaległe pensje po City Security. To pokazuje że warto naciskać korporacje!

jiu

Beniamin jesteś bankrutującym (usunięte przez administratora) nie wypłaciłeś mi moich 9 tyś. zł a teraz szkalujesz mnie w internecie??! Zamiast bredzić, zamów swoją wydziaraną prostytutkę Lili, uspokoisz się trochę i może wróci ci rozsądek. Może jak Lili znów się postara to nawet oddasz swoim pracownikom zaległe pensje, kto wie??

Byk
@jiu

nie ma to jak merytoryczne wpisy matołku xd

@Jerzy

Jak można nazwać klikę ludzi bez honoru a szczególnie dyrektorka finansowego który ręczył słowem że wypłaci należne wynagrodzenie. Mam wyrok Sądu i pismo z prokuratury i z PIP i nic CS nie rusza . Nie ma w słowniku kulturalnych słów na określenie takich ludzi bez honoru

Skorpion3121
@Skarbnik

Uciekajcie z tej Firmy. To (usunięte przez administratora) do kwadratu nie płacą kase biorą dla siebie. Krasicki musi żyć ale jego jeszcze spotka (usunięte przez administratora)

karaluszek Nowy wpis
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

oj Bogdan, Bogdan. twoja firma też zmienila nazwe. czyzbys mial cosi do ukrycia? przestan pisac te glupoty i zajmij sie sobą. nie mąć.

Eneral

Olump
@Eneral

Jak coś to telefonów już dawno nie odbierają jeszcze jakiś czas temu zdarzało się że odbierała sekretarka, a teraz kompletnie wyłączony

@Eneral

Teraz będzie ciężko go złapać bo biuro ma teraz na ciupagi 1.

Mikołaj
@Eneral

Przez dwa lata nic nie zrobiłeś w tej sprawie? Czemu? Wystarczyło zgłosić to do PIP a oni zrobiliby w firmie kontrolę. Niekoniecznie trzeba było iść z tym do sądu. Myślę że nawet teraz byś coś jeszcze wskórał. Ja na twoim miejscu bym nie odpuścił.

OBIEKTYWNY
@Eneral

Grafik to jest dokument? co to w ogóle jest? To harmonogram pracy , nieobowiazkowy moze sie zmieniać co dwa dni hahaha i się zmienia..książka służby to tak a najlepiej swiadkowie....

Czesław
@OBIEKTYWNY

Ta firma jeszcze działa i zatrudnia ludzi? Bo ścigają ich podobno wierzyciele, zmieniają lokale, a w internecie jest informacja, że działalność tymczasowo zamknięta?

Piotrek
@Mikołaj

Nie ośmieszaj się człowieku ,PIP nie kiwnie palcem ....powinny takie instytucje jak PIP i urzędy pracy być zlikwidowane ....Nie wiesz ,nie pisz bzdur

Krystyna
@Piotrek

Hejo, widzę tu mieszane opinie. Może ty wiesz czy firma normalnie działa? :-)

Piotr
@Eneral

Teraz są jako polski holding ochrony. Na pętli tramwajowej wola

KRZYSIEK

Nie duży Rafał z Żyrardowa
@KRZYSIEK

Tak , żeczywiscie trudno sie do nich dostać, tyle czeka chetnych, i zdesperowanych osób próbujacych odebrać swoje zaległe wynagrodzenia.Scisk ogromny,w wejściu do firmy, armageddon...

Ja tu pracuje
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Nie ma żadnego ścisku. Co to za (usunięte przez administratora) Wypłaty regulowane na bieżąco.

Andrzej
@KRZYSIEK

Takie bajki że płacą terminowo to tylko Dzieciom możesz Człowieku opowiadać. Zawsze były i są problemy. Ja od pół roku nie otrzymałem całej pensji tylko jakieś ochłapy zaliczkowo przelewają na Konto.

Drinken
@Andrzej

Andrzeju. Pijesz - nie pracuj! Nie dziw się że dostałeś karę. W ogole namawiam tych wszystkich którzy się nie mogą z tym pogodzić. Jesteś cieciem to cięciu a nie wymądrzaj się. Wiadomo jak ta wasza „praca” wyglada. Bezmyślność, głupota, (usunięte przez administratora) niechlujstwo i często smród. Wiem bo nadzoruje kilkadziesiąt obiektów innej firmy ochrony i już nic mnie nie zdziwi ze strony tzw pracowników ochrony. Łącznie z zrobię ie dwójki na obchodzie w krzakach choć toaleta jest oddalona o 100 m. Także pożal się Boże!

Andy
@Andrzej

Teraz w pandemii o prace jest trudno, a to ze w ogole cos placa niestety w takich czasach trzeba doceniac

Heniek
@Andy

Bądź wiernym psem! Pan rzucił kość pod stół, ciesz się i merdaj ogonem! Pracy w podstawowych pracach jest masa, nie ma co robić dla (usunięte przez administratora)

Tomasz Ć
@KRZYSIEK

Krzysiek, pewnie byłeś koorfynatorem w tej firmie teraz pracujesz w scriptum u Augustyniaka. Znamy te numery

Pracownik Ochrony
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Pytania

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Country Security Manager
Elcoin Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel języka polskiego
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej
(45 opinii)
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w City Security S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Aleksander

Często takie akcje się tu zdarzały?

skorpion3121

Witam, dobrze ze wygraliście ale co z tego jak Firma - pustak tak jak i ich Prezes.

stefan
Kandydat

Sprawę w sądzie wygraliśmy za kilka miesięcy darmowej pracy. Komornik nie może ściągnąć od nich żadnych pieniędzy bo na koncie 200 tyś. długu, nie odbierają awizo, bo zmieniają adres. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mułu. A prezes taki był uczciwy jak startował na burmistrza Wadowic. (usunięte przez administratora).

Na jakie benefity można liczyć w City Security S.A.?

@Pytanie

Praca w wolontariacie, bo pracownicy nie otrzymają wypłat.

Mikołaj
@Ja

Ha, ha, to chyba żart, nie? Nie dostałeś wypłaty czy po prostu są opóźnienia? Co miesiąc są takie problemy z płatnością, bo myślałem żeby się przyjąć ale troche mnie zaniepokoiłeś.

Lol
@Mikołaj

Nie za często ale się zdarza.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu City Security S.A.?

Lolek
@Pytanie

Musisz być członkiem ????

atfabio1
@Pytanie

trzeba być wolontariuszem i mieć problem ze śmigłem

Czy w City Security S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@Pytanie

City Security S.A. już nie istnieje.

Jn

Ni do końca..

Grzegorz

czy ktos wie co dzieje sie ze slynnym "mandarynem" wojciechem parkingowym z ursynowa?

@Grzegorz

Umarł Razem z City Security, Panie Grzegorzu P, można go spotkać w kilku miejscach...

City Security S.A.

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie City Security Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego chcemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji. Ogromną siłą naszej firmy jest doświadczenie jakie nabyliśmy w ciągu osiemnastu lat istnienia na polskim rynku. Realizujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, monitoringu wizyjnego, audytu bezpieczeństwa i szkoleń, wykorzystując nowoczesne technologie. Wyspecjalizowaliśmy się w skutecznej ochronie centrów handlowych, osiedli mieszkaniowych, centrów logistycznych jak i imprez masowych. Specjalnie dla Państwa, aby przyśpieszyć i ułatwić komunikację z nami, uruchomiliśmy adres e-mail: kontakt@citysecurity.pl Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie pozdrawiamy City Security

@City Security S.A.

Reklam umieszczają państwo bez liku jaką idealną są państwo firmą a kiedy otrzymam resztę mojego wynagrodzenia o które proszę się od 2 lat i mimo wygranej rozprawy sądowej nie odzyskałem swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Zachowali się państwo bardzo nieprofesjonalnie i potraktowali mnie jak śmiecia mimo iż sumiennie wykonywałem swoje obowiązki do samego końca kariery w państwa firmie. Co roku czytam tylko nowe wpisy o nie wypłacanych kolejnych wynagrodzeniach, dziwi mnie fakt iż nikt z rządu nie zainteresował się państwa firmą oraz pseudo spółkami należącymi do grupy city security a nie płacącym zaległych wynagrodzeń oraz składek zus przynajmniej tak było w moim przypadku, na co mam niezbite dowody. Może skomentują państwo mój post osobiście bo jestem bardzo ciekaw czy interesują się państwo pracownikami których zostawiono z dnia na dzień bez środków do życia . Chętnie przeczytał bym wypowiedź kogoś z kierownictwa na tym forum.

Pracodawca

@Były Pracownik

Witam, Bardzo dziękuję Panu za napisanie opinii. Zapraszamy do kontaktu mailowego info@citysecurity.pl z opisem całej zaistniałej sytuacji,gdyż Pana opis jest zbyt ogólny. Dziękujemy Panu za dotychczasową pracę i życzymy dalszych sukcesów, jest nam przykro, że nasza współpraca zakończyła się w takich okolicznościach, firma wprowadza wiele zmian, które mają polepszyć pracę w naszej firmie. Z poważaniem, Zespół City Security.

@City Security S.A.

Odpowiedziałem na forum odnośnie państwa zapytania niestety komentarze są usuwane więc nie wiem czy nawet ta odpowiedź zostanie zaakceptowana.

@City Security S.A.

Wielokrotnie pisałem i prosiłem o pomoc ze strony dyrekcji niestety bez rezultatu, prawnie mimo iż była to spółka powiązana jest to jednak odrębny podmiot więc nie wypłacono mi wynagrodzenia mimo iż w rzeczywistości byłem zleceniobiorcą City Security. Mam tylko nadzieję że pozostali zleceniobiorcy nie będą musieli przeżyć takiego upokorzenia jak ja, prosząc się z miesiąca na miesiąc o wynagrodzenie i wpadając w długi, jednocześnie będąc całkowicie lekceważonym przez dyrekcję.

bez komentarza
@City Security S.A.

Skoro państwo są taką idealną firmą proszę wypłacić kilkudziesięciu osobom ich wynagrodzenia. Przeglądam giełdy dłużników i City security ma niezłe zadłużenia nic dziwnego że nie macie za co zapłacić zleceniobiorcom za ich niekiedy ciężką pracę.

Loli

Pewnie napisałeś coś niecenzuralnego, albo co łamie regulamin Go Worka,

Chick
@City Security S.A.

Kiedy pracownicy otrzymają PiT-11, za 2018 rok ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Chick

Dokumenty PIT do końca lutego 2019 roku, będą nadane pocztą Polską .

nie ma

nie ma firm idealnych, ale są takie firmy gdzie dobrze się pracuje i City jest dobrą firmą.

Nie duży rafał z Żyrardowa
@City Security S.A.

Oczywiście , że zapewniają kartę multisportu. Mogą załatwić jeszcze używaną oponę od stara ... Zapewniają prace w młodym i zgranym zespole , a koordynator choć szorstki to w obszarze operacyjnym cały czas optymalizuje działania np ostatnio przywiózł polar i kamizelkę M2C żeby odróżnić nas od najemców.

@City Security S.A.

Reklamę macie piękną. Szkoda, że o pracowników nie dbacie. Znaleźliście sobie (usunięte przez administratora) pracujących za darmo. Mimo, że otrzymaliście nakaz wypłaty zaległych pensji za luty i marzec 2020 z PIP miesiąc temu, w dalszym ciągu nie otrzymałem pieniędzy. Ale cóż - prokuratura Wami się zajmuje i wypracowane pieniądze będziecie musieli oddać z odsetkami. Wakacje za pieniądze pracowników wkrótce się skończą. Mam nadzieję, że w odpowiednim dla (usunięte przez administratora) miejscu. (usunięte przez administratora)

ano nie
@nie ma

dokladnie tak jak mowisz

@nie ma

Dobra firma. bo dobrze okrada pracowników?!

ja tez
@Ja

nie, bo stwarza przyzwoite warunki pracy

Rysiek
@Były Pracownik

Nie wiem o co ci chodzi. Administracja City pracuje bardzo dobrze i wszystko o co proszę dostaje na czas. Pieniądze tez. Jeśli masz jakiś problem to rozwiąż go a nie pisz jak baba.

Jack
@Rysiek

Chyba z Pefronu bo City już upadło

@City Security S.A.

Świetnie ja dostałem już wezwanie na komisariat za ten przekręt co zrobiliście z składkami ????dlatego jako byli pracownicy wyroki z sądu do waszych kontrahentów będziemy wysyłać

bullk
@Jack

takie sa prawa rynku, jedne spolki upadaja, inne powstaja

@ja tez

Nie bądź śmieszny, płacą Ci za dobre opinie? Pewnie z moich pieniędzy, których nie mogę się doczekać. To nie oni stwarzają warunki pracy, tylko załoga i administrator obiektu. W ogóle nie interesowali się obiektami. Teraz mamy inną firmę, która naprawdę stwarza warunki pracy takie, jakie powinny być. I płaci za pracę, a nie tak jak (usunięte przez administratora) z City Security czy jak teraz się zwą.

Zyc
@Były Pracownik

Ziomek, od kierownictwa jest ten krasicki beniamin idz pogadaj z nim twarza w twarz na smulikowskiego 10 m7 warszawa, siedzi tam i udaje ze go nie ma a kase chowa po kieszeniach

@City Security S.A.

Pracowałem w Państwa firmie w 2019 roku dokładniej w kwietniu w Warszawie na Starościńskiej i do tej pory nie dostałem żadnego wynagrodzenia. Próbuję się z Państwem skontaktować telefonicznie i mailowo i zero odpowiedzi. Wiem że nie dostanę pieniędzy, ale mogliby Państwo chociaż odpisać albo odebrać telefon.

Podszywanie
@Były pracownik

Mam pytanie czemu Pan się podszywa i pisze to samo co ja napisałem?

Steff
@City Security S.A.

Nie płacą od lutego. Po wymówieniu przez nas pracy zeszli z obiektu twierdząc, że nie mają pracowników za nas. Wynajmujący firmę będzie wnosił o karę. Nas zapewniali przez trzy miesiące że wypłata już za kilka dni. Dyrektor jak się dowiedział, że zrywam umowę o pracę szantażował mnie mówiąc: "jeśli pan odchodzi, to znaczy że nie interesują już pana pieniądze za zaległe wypłaty". Przez dwadzieścia miesięcy pracując na umowie o pracę i na zleceniu opóźnienie w wypłatach wyniosło 420 dni!!!

Marek

GROŹBA BEZPRAWNA wraz z GROŹBĄ KARALNĄ, sprawa już zgłoszona na policji. 23.12.2020 Beniamin Krasicki napisał: "Wiedz ze jeśli zrobisz coś co mnie wkurzy to na wszystkich portalach remontowych będziesz przedstawiony jako (usunięte przez administratora) a do środowiska szachowego pójdą informacje że tatuś mata ma syna złodzieja. Jeśli chcesz ze mną walczyć to wiedz że rozjade cię jak żabę. Jeśli przemyślisz, przeprosisz, i wycofasz swoje (usunięte przez administratora) to może ci zapłacę. Reszta jest bez znaczenia i nie zabieraj mi czasu bo jesteś bez znaczenia dla mnie." (pisownia oryginalna) Wobec powyższych gróźb, proszę wszystkie firmy powiązane finansowo i osobowo z Beniaminem Krasickim, o ścisłą kontrolę wyskoków Beniamina, wraz z zaprzestaniem szkalowania mnie oraz mojej rodziny w intrenecie a także o uregulowanie sprawy finansowej. "NA LATO Sp. z o.o." Nip: 7010323754 "THOHT JEWELS Sp. z o. o" Nip: 5252830583 "CITY SECURITY HOLDING S.A." Nip: 5252700573 "CITY SECURITY GROUP Sp. z o.o" Nip: 5252563231 "CITY BEST PROTECT 1 Sp. z o.o." Nip: 5252699083 "CITY GUARD 2 Sp. z o.o." Nip: 5252557532 "CITY BEST STANDARD 3 Sp. z o.o." Nip: 5252699166 "CITY BEST PROTECT 5 Sp. z o.o." Nip: 5252699232

BJK
@Marek

Marek Makowski chciał mnie (usunięte przez administratora). Konkretnie sprzęt budowlany po remoncie ukrył w swoim samochodzie. Świadkami tego byłem ja i pani Monika Łoś Terlecka osoba o nieposzlakowanej opinii. Marek pod presją moją zwrócił sprzęt ale zaczął mścić się i rozgłaszać nieprawdziwe informacje. M.in. robi to poprzez ten portal, nawiedza mnie w domu, wydzwania do znajomych. Jest to bardzo nierzetelny wykonawca budowlany, kłamca i człowiek bez honoru. Temat uważam za zamknięty i nie zamierzam z nim korespondować w żaden sposób. Prosze tylko uważać na niego i nie wierzyć mu. Jego firma Mar-Mak z Toruńskiej robotne „remonty”.

Prawda

BJK.... Prawda jest taka że city jest twoej ,potem z zarządu się wykręciłeś jal kasy ludziom nie mogłeś dać. PHO o tez tu sam to swoim nazwiskiem reklamujesz. Myślisz że żyjemy w sredniowiecz i ludzie tego nie wiedzą. Walnij baranka sobie . Kiedyś prawo cie dosiegnie nie teraz to za 20 lat....ale pamiętaj tam na górze jesteśmy ròwni sobie .....a po sobie zostawisz opinnie złodzieja tak po necie krąży juz opinnia

Kuku
@Prawda

Zapraszam znasz adres !!! a nie macie ciekawszych zajęć w tym waszych (usunięte przez administratora) ??

...
@Prawda

Ma górze jak piszesz to się nie zobaczymy bo ciebie tam jako krakowskiego złodzieja nie wpuszczą.☝️????

@...

Złodziei to (usunięte przez administratora) Jaka różnica z kąt Krakowa cz Sochaczewa ?

@BJK

Prawda nie płaci Beniamin Krasicki, nie zapłacił moim pracownikom do tej pory za Miesiąc styczeń 2020 r. z obiektu Poleczki Park. Do tej pory cisza. Dziwne jest to że zostały przesłane zeznania podatkowe i widnieją kwoty jakie powinny zostać zapłacone. I teraz będzie pozew zbiorowy i zawiadomienie do prokuratury. Ale pewnie też zapukamy osobiście do drzwi Pana B.K Życzę powodzenia Panie Prezesie bez JAJ!!!

@J.T

Mnie wszystko zapłacili a na Poleczki to pracownicy z tego co mówił klient źle realizowali swoje zadania, byli leniwi szczególnie kierownicy cwaniaczki i dlatego agencja ochrony wyleciała. Nawet były podejrzenia że pracownicy zdradzili wiec słusznie niektórym nie zapłacono. Kara musi być. ☝️???? Ja Inspektor nadzoru prowadziłem ten obiekt ale już tam nie pracuje z tymi ludźmi.

@Rikitiki

Nie niektórym tylko wszystkim. Inspektor nadzoru hahah. taki sam (usunięte przez administratora) jak B.K

@Rikitiki

Wyleciała firma City a nie ochrona Panie inspektorze nadzoru... Pracownicy zostali i klient jest bardzo z nich zadowolony i ja tym bardziej...

@Rikitiki

A karę to poniosą osoby które rozliczały ten obiekt i podpisywały lewe rozliczenie i umowy zlecenia, na to są dowody... Pozdrawiam serdecznie Pana Inspektora nadzoru...

@J.T

Czyli było dobrze a mnie klient za was cały czas ganił, że tyłka nie ruszacie, że auta źle parkują a wy nic. Że kompletny brak zaangażowania, że rotacja, itd itd. W sumie za to mnie zwolnili. Zostałem bez niczego a okazuje się że to była twoja jakie jakaś rozgrywka żeby zarobić 5 zł. Bo okazuje się ze było super jak piszesz. To dlaczego mnie zwolnili za wasze lenistwo, brak umiejętności obsługi systemów przez prac ochrony, za recepcjonistki, itd. ???? Robiłem wszystko jak należy, wy mnie przekonywaliście a tak naprawdę (usunięte przez administratora)mnie. Zostałem bez środków do życia. A wy zadowoleni choć zrobiliście mi krzywdę. Nie firma winna tylko wy.

@Rikitiki

Jak by CS płaciło normalnie to podejrzewam, że by byli na obiekcie do tej pory Panie skrzywdzony przez los... Bo było jaka płaca taka praca!!! I wszystko w temacie.

@Rikitiki

A kto winien to już sąd zadecyduje...

@J.T

Wy wspaniali tylko firma zła i nie płaciła... stałe teksty. Proponuje zapisać się do związków zawodowych. Ech szkoda czasu na takich. Po trupach . Szkoda że wtedy tylko o swojej dupce myślałeś bo na krzywdzie innych zbudować się niczego nie da. A teraz jadę popracować.

@J.T

Co mnie sąd? Kto mi zwróci za to że zostałem niesprawiedliwie przez was zwolniony z pracy i dopiero po 6 m-cach zatrudnili mnie w innej firmie. Bo szefik ochrony sobie jakieś rozgrywki kosztem innych uprawiał. I co zarabiasz teraz 3 zł więcej i się cieszysz z tego?

@Rikitiki

Bardzo się nawet nie wiesz jak :-)

@Rikitiki

Ja chociaż nie ukrywam całej prawdy, a pan Inspektor nadzoru nawet nie jest odważny się ujawnić, tylko jakieś Rikitiki

@J.T

Bo w (usunięte przez administratora) macie zwykłych ludzi a za kilka srebrniaków to jak Judasze wszystko sprzedacie. Bez honoru. No jasne że ja dla was byłem nieistotny tylko przez wasze rozgrywki mi soe dostało. Nie wam, nie szefom firmy bo oni zawsze będą mieli dobrze. Terqz niektórzy zmienili branże, sprzedali firmy i tyle. Jak się gos robi to trzeba myśleć o zwykłych ludziach którzy robili swoje a nie tylko mamona.

FREDO
@Janek

Jasiu jak dostaniesz kasę za twoja prace to zainwestuj proszę w jakieś podręczniki. Jakaś gramatyka czy poprawna polszczyzna się przyda. skąd a nie z kąt. Tego się czytać nie da.

Misio

minkiewicz niziołku jak tam twoje bekarty ? pozdro od Michała :) mam nadzieje cie spotkać

byli pracownicy

brak wyplaty za luty i marzec 2020 r . galeria rozana kutno

Rychu
@byli pracownicy

Znany temat - zleceniodawca opóźniał się czy nie zapłacił a ten dyrektor który nadzoruje ochrone ze strony klienta robił wszystko żeby zaszkodzić agencji ochrony bo chciał wcisnąć swoją firmę. Kowal ukradł a Cygana powiesili...

Cygan
@Rychu

City i Pho nic bardziej nie szkodzi niż oni sami sobie.hehe.

Rychu

romek
@Cygan

raczej konkurent - 'realista' he he

Marek

ZNAM OSOBIŚCIE prezesa Beniamina K. i dla niego zrobiłem długi remont jego nowego mieszkania na Powiślu, więc mogę POTWIERDZIĆ wszystkie opinie o nim w internecie. Sam mam z nim niezałatwioną sprawę finansową. Mechanizm prosty, czyli dużo składanych pustych obietnic i czekanie aż dług wzrośnie, a po częstym upominaniu się o zaległość - natychmiastowe zwolnienie. Samych spółek jest b. dużo, o bliźniaczych nazwach, jeżeli jakaś ma za duże należności - jest zamykana i zaraz powstaje inna, niczym odcięta głowa hydry. Po jego zerwaniu współpracy, Beniamin unika mnie, zablokował mój numer, kazał kontaktować się tylko przez jego prawnika (który nie odbiera tel i nie odpisuje na maile a także w sieci figuruje jako dłużnik!! sic! ), ogółem robi wszystko by maksymalnie utrudnić załatwienie sprawy. Ostatnio strasznie się wkurzył gdy przyszedłem do jego nowego mieszkania i próbowałem porozmawiać z nim w cztery oczy. Oczywiście niby go nie było, jak powiedziała mi jego żona, ale to pokazuje że warto osobiście próbować do niego przychodzić, bo wtedy przynajmniej zadzwoni i jest z nim jakikolwiek kontakt. (a że w nim wyzywa i grozi - mała niedogodność) BENIAMIN, czekam aż odezwiesz się z chęcią zamknięcia naszej sprawy bądź wykonasz przelew. Numer konta znasz.

Boguś
@Marek

Marek znany jesteś z oszustw remontowych wiec nie udawaj. Dostałeś dużo kasy podobno i chciałeś ukraść narzędzia. Świadkowie mówili że nie pierwszy raz próbowałeś kraść kolego. Nie szantażuj bo to karalne ????

@Boguś

O, cześć Beniamin, fajnie że po moim komentarzu w końcu ruszyłeś tyłek i się odezwałeś :) Faktura wciąż czeka na opłacenie. Akurat twoje metody: obrażania, grożenia i bredzenia kłamstw na temat osób, które chcą odzyskać od ciebie zapłatę za swoją pracę, są powszechnie znane i przez to nieskuteczne. Tak się składa, że twoja siostra i twój projektant wciąż mnie zapraszają do swoich domów i proszą o pomoc w różnych pracach. I płacą od razu. Są uczciwi i wzajemnie się szanujemy. W ogóle nie rozumiem po co próbujesz oskubać gościa, który tak wiele dla ciebie zrobił, który dbał o twoje interesy lepiej niż ktokolwiek, po co wg. to robisz skoro kwota jest tylko 4 cyfrowa??! Przecież wiesz że ci nie odpuszczę i jak cię znam, ty też byś nie odpuścił ! Walczyłbyś o swoje jak to robisz codziennie. Już ci Beniamin mówiłem nie raz, Ja nie rzucam słów na wiatr, tylko mówię co zrobię i potem to robię. Zupełnie odwrotnie niż ty, ja obiecuję i potem tych obietnic dotrzymuję. Dlatego obiecuję Ci Beniamin, że jak nie zapłacisz mi za moją wykonaną pracę do końca 2020 roku, to już nie ja jeden (!) będę przychodził pod twoje drzwi domagać się zapłaty za swoją ciężką pracę. Zakończ już to Beniamin, ja twoje ostatnie żądanie/pretekst spełniłem, ty teraz zapłać i rozchodzimy się każdy w swoją stronę.

Kaktus
@Marek

Na razie to wszystko to brzmi jak pomówienia, nic konkretnego i żadnych dowodów...

pracownik darmowy city securit

PANU BENIAMINOWI MOZE BY POKLON ZLOZYL PAN SELIGA

@Marek

No , Benio też sporo się narobił przy remoncie i budowie twojego domu pod Sochaczewem , a się nie pruje , że kasy nie dostał ....

@Boguś

Karalne to jest zatrudnianie ludzi i niewypłacanie im wynagrodzeń. (usunięte przez administratora)

Klient

A ja słyszałem , ze u Pana Marka ok. ! Buduje , remontuje ,odnawia. Jednym zdaniem kręci się !!!!

Romanowski
@Janek

Jak ci się kręci to świetnie. Wielu ma problemy związane z pandemią. Na rynku nie ma pieniędzy i firmy, które wariowały cenowo splajtowały. Agencje ochrony które żądały płatności za faktury w ciągu 7 dni teraz proszą o zlecenia na kolanach. To samo z budowlanką. Wykonawcy nieelastyczni i aroganccy względem swoich klientów dostali po dupje. I bardzo dobrze.

@Marek

Ja też znam osobiście Prezesa CS i PHO (właściciela) i co z tego !!!!

Kamil
@Marek

Wszystko nie prawda. Ja pracuje na Wilanowie u mnie newsy Ok .

Jdjd
@Janek

Prezes PHO nie jest właścicielem spółki.. A kto jest prezesem CS - Przypomnę, że CS ogłosiło upadłość

@Jdjd

u mnie tez!

Janusz
@Kamil

Jak nazywa się firma w której pracujesz ? W Wilanowie jest dużo firm ....czy nie możesz powiedzieć ?

Janusz
@Marek

No chłopie rewelacja !!! Znasz osobiście prezesa Beniamina !!!! Naprawdę szacun !!!! Ja też znam osobiście !!!! Znam też Zbyszka z Muranowa, Janka z Tarczyna, Krzyśka z Lublina , Grzegorza Brzęczyszczekiewicza z Łękowodów .....naprawdę rewelacja !!!!

IT
@Marek

Zgadzam się z Markiem - mam identyczną sytuację - na mój koszt zrobił sobie całą infrastrukturę kablową i do tej pory nie zapłacił - sprawę podałem do sądu bo niestety tak jak piszesz - 0 kontaktu, zbywanie i tyle, ale mebelki w znajomej firmie jeździ i kupuje za gotówkę bo oczywiście nie kreskę już nikt mu nie da - negatywny piar poszedł.. świat jest mały Panie Beniaminie, odbiją się te oszustwa na Panu kiedyś....

Lajki

Ja pracuję na obiekcie gdzie cała zmiana dała w palnik i słusznie została wyrzucona wraz z kara 50% wynagrodzenia. Z tego co wiem to każdy z wyrzuconych uderzył do sądu pracy. Następnie piszą najgorsze rzeczy o firmie a moim zdaniem pomimo tego ze cześć z nich to moi koledzy to firma miała racje. Ludzie nie rozumieją że są odpowiedzialni za zdrowie i życie mieszkańców. A chleją jak (usunięte przez administratora)!

Rybak
@Lajki

Kolego przestań i nie pisz takich bzdur!!!! Piszesz w liczbie mnogiej , wiadomo piszesz o ,,ostoi” w całym city/PHO nie ma żadnego posterunku więcej niż 24/48. Jak się dowiedzą , to..

@Rybak

U mnie podobna sytuacja byla na obiekcie jakiś czas temu. Chłopaki (usunięte przez administratora)alkohol z dzialu monopolowego, sprawa wyszla na jaw i inspektor wywalil ich na zbity pysk. Niektorzy sie potem odgrazali, ze firma pozaluje. Takie rzeczy niestety dzieja sie naprawde.

@makro

Opamiętaj się i nie wypisuj głupot .Pomyliłeś firmy!!!! Tu piszemy o CS i PHO. W wyżej wymienionych firmach na żadnym z obiektów nie ma działu ,, alkohole” wynika z tego, że chłopaki nie mogli nic ukraść !!! Sprawdź dokładnie gdzie pracujesz .

Byly
@makro

Gościu ma racje. Nigdy się nie spotkałem , żeby na osiedlu mieszkaniowym był dział z alkoholem .

Ryba
@Lajki

Opanuj się człowieku ....

@Lajki

Lajki, przestań brać te (usunięte przez administratora) !!!!

Kasia ksiegowa
@Janek

Pracuje od 7 lat w grupie obecnie która się nazywa Polski Holding Ochrony. Spółka ta przejęła szereg firm na rynku polskim w tym City Security, IFM, DSF, itd (na stronie www są wymienione ważniejsze firmy). PHO spłaca długi w postaci wynagrodzeń firm które przejęła. Wszystkie wynagrodzenia wypłacane są w cyklach miesięcznych. Od wszystkich wynagrodzeń odprowadzane są składki ZUS i podatki. Mamy sklepy, centra handlowe, kilka marketów w których są oczywiście działy monopolowe. W City Security jest co raz mniej obiektów ponieważ przejęła je PHO lub inne podległe jej spółki bardziej rozwinięte w regionach. Co miesiąc zwalnianych jest około 1% pracownikow którzy zostali złapani na gorącym uczynku za alkohol, spanie, nieodpowiednie zachowanie itp. Wiekszosc zwalnianych i ukaranych odwołuje się do sądu pracy, grozi, szkaluje na forach internetowych, opowiada nie prawdę. Zdarza się ze inspektorzy aby zarobić więcej sprzedają nadzorowane prze siebie tematy do konkurencji. Aby zwiększyć szanse takich działań wcześniej wypisują niepochlebne komentarze w internecie i pokazują klientom aby zniechęcić ich do współpracy z PHO czy jakaś jej firmą i przenieść klienta do nowej agencji ochrony. Codziennie patrole kontrolne łapią kilku pracowników po spożyciu alkoholu. Podobnie jest statystycznie w innych firmach. Serdecznie pozdrawiam pracowników firm ochrony. Trzymajmy się!

@Lajki

Piszesz o sobie, że "chlejesz"? Wydaje się, że tak. "Dajesz w palnik", to bzdury wypisujesz. A to, że złodziejska firma nie płaci uczciwym pracownikom to nie żadne wymysły, tylko PRAWDA. Trzymajcie się z daleka od złodziei żyjących za pieniądze wypracowane przez oszukanych pracowników.

Zyzu
@Ja

To po co się odzywasz. Po co tu piszesz. Mi jakoś zapłacili za stare zaległości. Czy w innych firmach tak płacą?

Hello
@Ja

No tak. Pracownicy ochrony są aniołkami i niegdyś nie piją nie spóźniają się czy nie kombinują. Hahhahah

@Janek

ty sie opanuj, od kiedy w galeriach, w supermarkecie nie ma dzialu z alkoholami??? Sytuacja z przed kilku lat

@Zyzu

Jak stare? Pensje powinny być wypłacane na bieżąco. Puszę po to, aby ludzie wiedzieli czy w takiej firmie, która ma w nosie, że nie zapłaciła, nie zatrudniali się. Na początku było "cacy", a my prawie rok walczymy o nasze wypłaty za 2 miesiące. W innych firmach płacą na bieżąco.

Trep
@Ja

bzdura, w wielu firmach zalegają, szczególnie teraz

masywgor
@Kasia ksiegowa

poza tym drobna nieścisłość: pho nie przejelo tych spółek, a raczej podkupilo czesc udzialow. pho nie przejelo city tylko zwyczajnie doporowadzilo do upadlosci , strzelilo se nowe logo i dalej hulaj dusza. ale zaraz i na pho przyjdzie czas i powstanie kolejny piekny twor co wydoi pracownikow, urzad skarbowy i zus. i od nowa odprowadzane składki zus? hahhahaha splaca dlugi , spólek ktore przejeło? gdyby opzz nie zagroziloby mediami to pracownicy zobaczyli by kase jak świania niebo.

@masywgor

czyli jednak spłacają długi?

Masywgor
@makro

Płacą tym co głośniej krzyczą kosztem innych obiektów

Brak wypłaty dwa lata

Pracowałem w firmie CITY SECURITY dokładniej w kwietniu 2019 roku w Warszawie na Starościńskiej niestety do tej pory nie dostałem swojego wynagrodzenia. Szczęście w nieszczęściu że przepracowałem dosyć krótko jak na ochronę i są mi winni 1000 złotych z groszami. Miałem dosyć dziwną sytuację z dowódcą ponieważ przez pierwszy tydzień nie dostałem umowy, a jak powiedziałem że albo dostaję umowę albo następnego dnia nie przychodzę do pracy to łaskawie w tym samym dniu przyjechał ktoś z firmy i wręczył mi umowę. Niestety nie dało się wytrzymać na tym obiekcie i musiałem zrezygnować i tutaj spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja. Okazało się że moja umowa nie została zawieziona do firmy tylko cały czas była u dowódcy, a potem dowiedziałem się że mam sam zawieść umowę inaczej nie zobaczę swoich pieniędzy. Zawiozłem umowę do firmy i przez moją nieuwagę zapomniałem poprosić o kopię umowy, ale gdyby firmie zależało na pracowniku to powinni mi sami wręczyć albo chociaż zadzwonić i nie byłoby problemu żebym przyjechał po kopię. Poczekałem miesiąc na wypłatę nie miałem przelewu na konto, więc jeszcze poczekałem kilka dni i w końcu pojechałem bezpośrednio do firmy tam dowiedziałem się że mają (niby) jakieś opóźnienia i nie mają jak wypłacać pieniędzy i żebym uzbroił się w cierpliwość. Próbowałem wielokrotnie dzwonić do firmy jak i wysyłać maile, ale zero kontaktu, a że nie mieszkam już w Warszawie to nie będę specjalnie przyjeżdżał do Warszawy żeby dowiedzieć się że nie mają z czego wypłacić pieniędzy, więc zostałem wyrolowany. Oczywiście zgłosiłem sprawę do PIP, ale niestety najpierw okazało się że nie podałem spółki myślałem że CITY SECURITY to jedna firma, a okazało się że mają jakieś spółki no i jak w końcu podałem to okazało się że nie ma tej firmy pod tym adresem co powinni być i sprawa zamknięta. Wiem że już nie odzyskam swoich pieniędzy nawet żadnych przeprosin, więc piszę tą opinię tutaj żeby ludzie widzieli jak zostałem (usunięte przez administratora) ale z tego co widzę to nie tylko ja.

PRCOWNICY

ODDAJCIE NASZE PENSJE (usunięte przez administratora) ZA LUTY MARZEC 2020. GALERIA RÓŻANA KUTNO

Olek

wjazd (usunięte przez administratora) to ty pozniej bedziesz mial do pierdla, zastanow sie co za brednie tu wypisujesz!

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.