Direct Dystrybucja

Wrocław

Opinie o Direct Dystrybucja

Igor

Widzę, że dawno nikt nie pisał, a chciałbym zasięgnąć trochę informacji o firmie, może ktoś napisze jaka jest atmosfera i zarobki? :)

requal

Dzieki za opinie. Mam isc tam na rozmowe kwalifikacyjna.. Pozdrawiam

jack

Dokładnie zgadzam sie z przed mowca... Tak sie sklada ze bylem pracownikiem Directu przez jakis czas... [usunięte przez moderatora] nie dosc ze wkladajka do glow rozne regolki ktorymi pozniej mamy omamic klientow to jeszcze [usunięte przez moderatora] . po pierwsze konsultn powinien miec stale miejsce pracy gdziesz w jakims salonie anie łazic po domach u ludzi ktorzy nawet nie wiedza co mu tu robimy to nazywa sie nie inaczej jak akwizytorstwo!!! 3majcie sie daleko tej firmy, a jak jestescie pracownikami upewnijscie sie czy jestescie zarejestrowani i poproscie o kopie umowy... [usunięte przez moderatora]

poszukują przedstawiciela handlowego ... praca polegająca na chodzeniu od drzwi do drzwi i namawianie ludzi do kupna cyfry ... dokonuje sie tego poprzez [usunięte przez moderatora] wykorzystywanie naiwnosci ludzkiej

Zostaw opinię o Direct Dystrybucja - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct Dystrybucja