HRK S.A

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HRK S.A

Kandydat

Jak długo czeka się na informację zwrotna w sprawie testu kadrowo -placowego? Pierwotnie zostałam poinformowana o 3 dniach roboczych, minęły dwa tygodnie i nie dostałam żadnej informacji zwrotnej.

sojka
@Kandydat

ja też nie uzyskałam feedbacku, powiem więcej, jak dzwoniłam po ustalonym czasie to rekruter nie raczył już więcej odebrać telefonu czy oddzwonić. :) nawet jeśli napisałam ten test kiepsko, to wypadałoby chociaż ODEBRAĆ i przekazać informację, już nawet nie oczekuję inicjatywy z ich strony. ale może to dobrze, że się do tej firmy nie dostałam, bo na pewno pracowników traktują tak samo lekceważąco.

@sojka

Dzień dobry. Staramy się, aby wszyscy Kandydaci, zarówno Ci biorący udział w procesach prowadzonych dla naszych Klientów, jak i Ci, aplikujący na stanowiska w naszych zespołach, otrzymywali feedback. Przykro nam, że nie otrzymali Państwo informacji zwrotnej w ustalonym w czasie trwania rekrutacji. Prosimy o kontakt z naszym działem marketingu i komunikacji, który pomoże wyjaśnić zaistniałą sytuację. Będziemy wdzięczni za wiadomość mailową na adres mwt@hrk.eu ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego (nazwa stanowiska, nazwisko osoby prowadzącej proces), w którym brali Państwo udział.

Kandydat

Na decyzję o zatrudnieniu wpływa tylko wynik testu. HRK wcześniej informuje, że bierze pod uwagę także doświadczenie zawodowe i zdolności interpersonalne, ale niestety tak nie jest.

zainteresowany
Kandydat

Czy nadal jest opcja pracy 100% zdalnej przy tak ogromnej ilości zakażeń? :( Czy każą wracać pomimo tego, że ludzie się boją.

tomi
@zainteresowany

100 % polskich, wykształconych w polsce, managerów tak ma: Czy mogę pracować 100 % zdalnie? Polski Manager: Nie, przyjdź do biura żebym widział jak pracujesz. Ale oczywiście ci ufamy... Manager ze Stanów: Możesz pracować nawet z księżyca o ile będziesz miał internet Takie realia

@zainteresowany

Od początku pandemii zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest jednym z absolutnych priorytetów HRK. Elementem tego podejścia jest możliwość pełnej pracy zdalnej. Nikt nie zmusza do pracy w biurze, choć ciągle pozostaje ono do dyspozycji każdego, kto chciałby z niego skorzystać. A w momentach narastającej liczby zakażeń praca zdalna jest zdecydowanie zalecana. I dokładnie tak jest również teraz.

Olqa
Kandydat

Czy są dodatki świąteczne?

hhhhhhhhhhhhh
@Olqa

Lata temu były, ale od kilku dobrych lat nie ma nawet voucherów symbolicznych.

Anna
Kandydat

Wiele firm ze względów bezpieczeństwa, bo zachorowania rosną, wraca do modelu 100% pracy zdalnej. Czy w HRK jest taka możliwość? Zastanawiam się nad aplikowaniem na jedno ze stanowisk, bo widziałam, że szukacie konsultantów, ale boję się pracować obecnie w biurze :( Słyszałam też, że jest konieczność uczestniczenia w jakiś wewnętrznych spotkaniach czy imprezach firmowych, w których bierze udział kilkanaście osób. Czy teraz ze względu na pandemię nie jest to zawieszone? Nie spotkałam się z takim rozwiązaniem obecnie w jakiejkolwiek firmie ze względów bezpieczeństwa.

@Anna

Możesz śmiało aplikować do nas - obecnie pracujemy w modelu hybrydowym. Są osoby, które pracują z biura, bo tak im wygodniej, ale i takie, które od początku pandemii pracują w 100% zdalnie. Nikogo nie przymuszany do pracy z biura - jest to dobrowolna decyzja pracownika.

Anna
@HRK S.A

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Super, że szanujecie, że ludzie mogą bać się obecnej sytuacji. Są tacy, którzy nic sobie z tego nie robią, ale też osoby, które boją się bardzo.

Rekin

Dobra lokalizacja biura! Dużo, dobrych szkoleń i dzielenie się wiedzą! Świetni ludzie w organizacji. Ogromne możliwości rozwoju. Możliwość uzyskiwania dużych premii. Wyjazdy szkoleniowe i zespołowe. Mocne ukierunkowanie na wynik (trzeba to lubić). Znalazłyby się oczywiście i minusy, ale jeżeli ktoś chce się dużo nauczyć o rekrutacji, sprzedaży i obszarze biznesu w którym rekrutuje, to jedna z lepszych firm na rynku. Jak ktoś się wacha, polecam, ale z nastawieniem na ciężką pracę :)

Jakie są warunki zatrudnienia w HRK S.A?

Monia

Ja bardzo sobie chwale prace w HRK. W żadnej firmie nie miałam tak wspaniałego szefostwa, nie ma żadnych problemów z odbieraniem nadgodzin, wzięciem wolnego czy w pomocy przełożonego. Naprawdę polecam wszystkim jeśli ktoś się zastanawia.

@Monia

Aż buzia się cieszy czytając takie opinie :)

arni

W mojej opinii firma nie oferuje zbyt wiele swoim pracownikom. Socjal jest marny. Znajdziecie wiele firm, które są bardziej pro-pracownik. Ciągły nacisk na wyniki, kilka razy w tygodniu spotkania z managerem i zarządem i dokładne opowiadanie co się dzieje z projektami i ile fakturek wystawimy. Brak zaufania do pracowników i ciągła kontrola. Wszyscy już mają dość tych spotkań, ale nadal są kontynuowane i z tego co słysze nie zapowiada się że coś się zmieni. Narzędzia pracy marne. Budżety ogromne.

@arni

Potwierdzamy, że w firmie stawiamy na komunikację, wymianę poglądów oraz spotkania f2f. Robimy to, bo zależy nam na stałym kontakcie z pracownikami, a także dlatego, że sami pracownicy wykazali potrzebę częstszych spotkań. Czy jest to dziwne? Nie. To standard wielu firm.

Zdalny
Kandydat

Praca będzie li nadal zdalna po pandemii czy nastąpi pełny powrót do biura jak gdyby wirusa nigdy nie było?

@Zdalny

Tak jak inne firmy, również i my planujemy na stałe wdrożyć możliwość pracy zdalnej w wybrane dni w tygodniu.

g

Dla mnie paranoją jest to, że każą wracać na 3 dni do biura jak zachorowania rosną... Jak było ich mniej to wysłali do domu, a teraz totalna olewka. Ludzie się boją, ale nikt głośno nie powie.

A.

Niestety, ale narzędzia pracy są słabe. Komputery jeszcze w miarę, ale telefony dostaje się wiekowe i po kimś. Nawet ludzie, którzy pracują już kilka lat mają stare telefony i zero szans na zmianę. Firma w ogóle o to nie dba czy coś Ci się psuje czy nie. Nawet jak to zgłaszasz to jest zero reakcji. Powinien być podział - jak pracujesz na stanowisku X to masz taki sprzęt, jak na stanowisku Y to taki. Nie ma też żadnych dodatków świątecznych, co jest już standardem w innych organizacjach (mogłyby być chociaż vouchery do restauracji). Na Wielkanoc po kwiatku lub czekoladowym zającu :/ Trochę śmieszne. Zamiast inwestować w nudne szkolenia, które nic nie wnoszą, a mają podnieść morale i ludzi odstresować to daliby lepiej bilety do kina.

@A.

Nie zgadzamy się z Twoją opinią. Oferowane naszym pracownikom narzędzia nie są słabe – pracownicy otrzymują telefony wg wewnętrznego systemu przynależności danego modelu do stanowiska. W przypadku stanowisk juniorskich zdarza się, że telefon jest używany, ale nie jest on wiekowy. Jeżeli usterki są zgłaszane, natychmiast je usuwamy. Telefony wymieniamy minimum co 3 lata i zawsze, gdy są poważne usterki (nie odbiegamy w tym od normalnych standardów rynkowych). Co do benefitów, w HRK pracownicy mają możliwość korzystania z opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, dofinansowania do karty sportowej, nauki języków obcych, nieoprocentowanej pożyczki mieszkaniowej, dofinansowania wypoczynku dzieci, wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Organizujemy też liczne imprezy integracyjne, a także konkursy z voucherami, m.in. do restauracji. Wspomniałaś/eś o szkoleniach. Tak - nasi pracownicy biorą udział w licznych warsztatach (zawodowych, jak i z radzenia sobie ze stresem). Zwłaszcza w tak trudnych czasach, jak teraz, troska o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników jest dla nas najważniejsza. Ważniejsza niż bilet do kina.

Rekruter
@A.

Zamiast szkoleń bilety do kina? Cóż każdy wybiera swoje priorytety. jeśli chodzi o swój rozwój zawodowy... Ogólnie jeśli chodzi o podejście HRK do ludzie to jest o wiele lepiej niż w innych firmach rekrutacyjnych .Wiele firm ogóle nie myślało o inwestowaniu w szkolenia podczas pandemii.

paloma
@Rekruter

umiesz czytać? autorka wyraźnie pisała "nudne szkolenia, które nic nie wnoszą"

zofija
@HRK S.A

Zgadzam się, że nikt nie sprawdza na jakim sprzęcie pracują konsultanci. Niby powinieneś mieć coś zapewnione a w realu to fikcja. Największy bałagan i (usunięte przez administratora) jest chyba w telefonach, ale kompy też szybkością nie grzeszą. Dostaniesz coś nowego chyba jak stary wybuchnie :D Dodatkowo uważam, że są firmy w tej branży oferujące zdecydowanie fajniejsze benefity. Szkolenia bardzo średnie.

Od czego uzależniona jest premia w firmie HRK S.A? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 16 lipca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Helpdesk.

@Pytanie

Dzień dobry, system prowizyjny dotyczy konsultantów i jego szczegóły można poznać na spotkaniu rekrutacyjnym. Jeżeli ma Pani/Pan dodatkowe pytania odsyłam do naszego zespołu HR - Agaty Kuleszy, aks@hrk.pl

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w HRK S.A?

@Pytanie

@Pytanie zachęcamy do wejścia na naszą stronę https://hrk.pl/pl/grupa-hrk/kariera-w-hrk , gdzie są wszelkie informacje o tym, jak wyglądają procesy rekrutacyjne w naszej firmie.

janr
@Pytanie

wygląda tak, że po rozmowie nikt się do ciebie nie odzywa i nie odbiera telefonu.

xx

Bardzo dobrze wspominam okres zatrudnienia w HRK. Super towarzystwo, było parcie na wyniki ale zdrowe. Doceniam firmę za profesjonalne podejście do osób wewnątrz. Ciągłe szkolenia i chęć pomocy w rozwoju pracownika. Wymóg traktowania osób, które rekrutowaliśmy profesjonalnie - zawsze dawalismy feedback. Walczylismy o kazdego potencjalnego zatrudnionego. W biurze jest przyjemnie. Polecam bardzo!

Gość123

Prace w hrk wspominam pol na pol.. umowa zlecenie, niskie stawki, często praca po godzinach, wrzucanie człowieka do projektów, które nie są w zakresie jego kompetencji ani obowiazkow a później wypinanie się na jakiekolwiek dodatki.. atmosfera super! (usunięte przez administratora)

@Gość123

@Gość123 dziękujemy za wyrażenie opinii. Chcielibyśmy jednak sprostować to, co piszesz. Pracując w HRK można wybrać kilka wariantów umowy - od zlecenia, b2b, po umowę o pracę. Nie wymagamy od nikogo pracy po godzinach, nie jest to u nas standard pracy, wręcz przeciwnie - elastycznie podchodzimy do godzin pracy.

Mery

Dzień dobry. Czy firma oferuje ścieżkę kariery?

@Mery

Tak, możliwe ścieżki kariery możesz sprawdzić na naszej stronie: https://hrk.pl/pl/grupa-hrk/kariera-w-hrk . Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterkami Kasią (rekrutacja) czy Anitą (payroll) - kontakt również na naszej stronie.

#Anonim

Najgorsza agencja rekrutująca z którą miałem do czynienia! Nastawieni tylko na kasę. Nie sprawdzają potencjalnych Pracodawców.(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HRK S.A?

@Pytanie

Cześć, dołączając do naszego zespołu możesz liczyć m.in. na dostęp do nowoczesnego systemu Traffit, który ułatwia prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz usprawnia kontakt z klientami, a także do bogatego pakietu LinkedIn i ogłoszeń na najbardziej znanych portalach pracy. Dużo dajemy pracownikom - po szczegóły zgłoś się do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Jogurcik
@HRK S.A

Czy każdy konsultant ma indywidualne konto premium czy jest jedno dzielone na zespół?

@Jogurcik

Po szczegóły zgłoś się proszę do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Konsultant

Dostałem w zeszłym roku na jesieni ofertę - odrzuciłem jedynie ze względu na to, że po prostu dostałem lepszą. Firma nie jest zła, ale mam wrażenie, że w środku jest strasznie sztywno. Mam też zastrzeżenia co do samych projektów - może i są zamykalne, ale z trudem. Co zresztą jest podyktowane realiami samego rynku. Kto lubi pracować w korporacji z tabelkami i ciągłym raportowaniem na pewno się tu odnajdzie. Samego HRK nie nazwałbym jednak w pełni korporacją - mimo, iż firma jest spora.

Pop
@Konsultant

Pracuję w HRK i nie spotkałam się z czymś takim jak tabelki i raportowanie. Jest bardzo duża samodzielność i jak ma się wynik, to jest duża dowolność w sposobie pracy.

Pop
@Pop

A już na pewno nie ma sztywnej atmosfery. Jest luz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o HRK S.A - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HRK S.A?

Zobacz opinie na temat firmy HRK S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRK S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HRK S.A?

Liczba opinii klientów firmy HRK S.A, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HRK S.A?

Kandydaci do pracy w HRK S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HRK S.A
Przejdź do nowych opinii