mild-sar

Opinie o mild-sar

kordek

to prawda @nunid. Jeśli chodzi o pracę w Mild-Sar to ostatnimi czasy wiele spraw uległo poprawie. Nie wydaje mi się , aby również ludzie mieli tu ochote rozstawać się z firmą

grzegorz

Słowa kojarzące się z mild-sar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, niewypłacalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . brak szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . pracownicy ok, pracodawca beznadziejny Od jakiej stawki można negocjować pensję? pracodawca płaci jak chce Najbardziej podobało mi się w mild-sar: odpowiedzialna praca Najbardziej nie podobało mi się w mild-sar: zaniżanie poborów, nieterminowe wypłaty uczciwie zarobionych pieniędzy, oficjalne zatrudnienie na minimum

Zostaw opinię o mild-sar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mild-sar