LCC International

Wrocław

Opinie o LCC International

Weronika

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w powyższej firmie? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Jak przebiegła Twoja rozmowa? Podziel się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w LCC International.

komon

Cześć! Szkoda, że dawno tutaj nikt nie zaglądał. Może wiecie jaka aktualnie jest wypłąta dla początkujących pracowników. Wiadomo, że każdy dba o to, żeby najlepiej wypełniało się wszystkie obowiązki w firmie

Słowa kojarzące się z LCC Sp z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerową. Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 Najbardziej podobało mi się w LCC Sp z.o.o: wynagrodzenie Najbardziej nie podobało mi się w LCC Sp z.o.o: brak możliwości awansu itp.

Zostaw opinię o LCC International - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCC International