Publiczne Gimnazjum nr 2

Białystok

Opinie o Publiczne Gimnazjum nr 2

Gosc

Najgorsze gimnazjum na 102 nieumięją uczyc a najgorszym nauczycielem jest pan od histori makowski to jest koszmar ze zadawac do nauczenia sie na sprawdzian trzech stron w zeszycie a wybrac tylko piec zagadnien pani hodun od religii poeinnna pracowac z kurami na wsi bo nie umie uczyc uczniow zanim pierdolic o bogu to ona pierdoli jak wychowywac dzieci ze wasi rodzice nieumieja wychowywac was nawet to jest jakies koszmar ze nauczyciel wyzywa ucznia ze jest kurwą polowa nauczycieli przychodzi jak za kare uczyc a polowa to powimna jeszecze duzo die nauczyc jak pan od historiii jak mozna zdawac rektorat jednoczesnie uczyc pytamy czy pan juz sparaedzil te sprawdzany odpoeiada nie jak to mozna brak slow .........XDXD:O

Czekamy na Wasze opinie o firmie Publiczne Gimnazjum nr 2, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Publiczne Gimnazjum nr 2 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publiczne Gimnazjum nr 2