real sp.z o.o. spolka komandytowa i spolka

Szczecin galaxy, ku sloncu

Opinie o real sp.z o.o. spolka komandytowa i spolka

Dinozaur

Na Struga super atmosfera mało płacą ale socjal dobry bony na święta nawet 900 zł .Ludzie po 20 lat siedzą.Wywalają za kradzież tylko i pijaków.Od kiedy niema w dziale kas pani E.J i B.P życie jest piękne i praca spokojna

got

Widocznie nie ma co narzekać, bo przecież warto się załapać. A atmosfera jaka jest teraz? Dzięki za odpowiedź

Znacie dobrze firmę real sp.z o.o. spolka komandytowa i spolka lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o real sp.z o.o. spolka komandytowa i spolka - Szczecin galaxy, ku sloncu

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie real sp.z o.o. spolka komandytowa i spolka