MAgo S.A.

Rusiec

Opinie o MAgo S.A.

Natalia

Aktualnie szukają do pracy jako Monter Boksów Kasowych. Z oferty wynika, że zapewniają szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań, zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej i ubezpieczenia na życie. Ktoś zastanawia się nad aplikowaniem na takie stanowisko pracy?

dej

gdyby ktoył zainteresowany zatrudnieniem to poszukiwana jest obecnie osoba na stanowisko Asystent działu handlowego z jęz. niemieckim - albo opcjonalnie z angielskim - świetnie to rozwiązali na swojej stronie internetowej z aktualnymi rekrutacjami.

Trali
@dej 06.07.2016 18:19

powtarza się, zadnej swietnosci tu nie widac, po prostu uciekaja im ludzie i szukaja kolejnych jeleni

Nick

nie mogę się powstrzymać od komentarza, rzeczywiście - budynek prezentuje się bardzo ładnie, szczególnie holl. W środku natomiast są układy, promowanie kogoś z rodziny, bardzo dziwne relacje. Nie ma socjalu, czyli żadnych dodatkowych pieniędzy na święta, bonów - nic. Być może zarząd nie wie, jak się zachowują poszczególni kierownicy, ale absolutnie nie można mieć zaufania do tego, co mówią.

edek

macie moż inne informacje odnośnie pracy u nich? bo szukam, ale na innych formach to raczej niczego takiego nie ma, więc już sam nie wiem co robić czy wybierać się do nich czy nie za bardzo się to opłaca? mam nadzieje, że ktokolwiek napisze jeszcze infromacje o wynagrodzeniach u nich, bo nie wiem czy wyrobie te 1700 zł netto?

edek

mi się wydaje, że ta firma jest w maire stabilna, no jesli pracują tam sami studenci to z góry wiadomo, że będzie rotacja tak naprawde.. tylko teraz pytanie dlaczego studentom się nie podoba. wydaje mi się, że to jest toche tak, że studenci są ambitni, a jak nie maja możliwości rozwoju to idą w inne miejsce.

Pracy w Mago nie polecam przełożeni to ludzie którzy nie znają sie na robocie tylko poprostu wchodzili komuś mocno w tyłek . Ty nie masz pracować bo to za mało masz zapier...

patryk stodolski

w tej firmie jest sporo chamstwa i zawisci do blizniego ludzie ogarnijcie sie

karuzo

co znaczy isc na reke? Jak jestes swój to nawet koperte na swieta dostaniesz Jak nie jestes, a jeszcze masz większą wiedzę to nawet się nie wychylaj bo bedziesz ,,[usunięte przez moderatora] ale taka jest rzeczywistosc. Motorniczy zawsze najmadrzejszy,tylko zapomnial ,ze to nie tramwaj.!!!!

W firmie tej panuje system jeśli nie [usunięte przez admina]i nie jesteś kolesiem kogoś na stanowisku to nie masz możliwości awansu.ZERO JAKIEGOKOLWIEK SOCJALU.WRÓĆ !!! RAZ DOSTALIŚMY PACZKI ŚWIĄTECZNE(za około 30 zł).Kilka lat temu były bony do supermarketu. SUPER!!! Dwa tygodnie po świętach dowiedzieliśmy się że kwota bonu zostanie nam potrącona z pensji.PRZYSIĘGAM ŻE TO PRAWDA !!! Tu nawet trzech sprzątaczy ma swojego dyrektora .

Też dostałem 2h temu

koleś

hej dostałem ostatnio zaproszenie do Mago jako z firmy konkurencyjnej na stanowisko handlowca.... czy wie ktoś jak jest w tej firmie.... zarobki, praca, atmosfera, kontrola?? Pzdr

noxious

Niby obiecująca firma, ładny biurowiec itd. ale wewnątrz panują układy, znajomości, awansuje rodzina, krewni i ci co najgłośniej śmieją się z dowcipów dyrektora. Zwykły człowiek nie ma tam szans ani na rozwój ani na godną pracę. A zwolnić potrafią z dnia na dzień z kpiącym uśmieszkiem na twarzy. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!!

Zostaw opinię o MAgo S.A. - Rusiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAgo S.A.