Urząd Miasta

Piotrków Trybunalski

Opinie o Urząd Miasta

wiesia

to jest o Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, @trew sprawdź co piszesz, zostały źle skierowane oferty pracy , do Piotrkowa nie widzę ofert pracy może są na stronie miasta

Słowa kojarzące się z Urząd Miasta Piotrkowa Tryb. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobrą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .pomocni i przyjaźni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Urząd Miasta Piotrkowa Tryb.: Najbardziej nie podobało mi się w Urząd Miasta Piotrkowa Tryb.:bezpośredni kontakt z klientem i mozliwość prowadzenia z nim konwersacji

w naszym urzędzie pracuje się b.dobrze.Nie widać tak bardzo ukladów

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta