metalplast budownictwo

Nadarzyn

Opinie o metalplast budownictwo

Diddy

Wiesz co, no doświadczenie w budowlance to jak wiadomo dość dobra rzecz jesli chodzi o Metalplast, generalnie bardzo polecam jeśli ktoś by chciał próbować, firma jest orzeszek, polecam całym sercem maksymalnie

były pracownik

faktycznie "prezes" dorwał się do pisania sobie samemu opinii :) zwracam uwagę, że wszystkie te pozytywne opinie powstały jedengo dnia w ciągu 6 minut :) a Ci są zainteresowaniu prawdziwymi opiniami na temat metalplast odsyłam do innych wątków na tym portalu, wystarczy wpisać metalplast.

Podwykonawca

Miałem przyjemność dla nich kiedyś pracować. Mają całkiem dobrą kadrę nadzorczą zorientowana i konkretna. Pozdrawiam

Arni

Potwierdzam firma godna polecenia

Nie ma co narzekać sporo pracy ale firma OK. Młody zespół miła atmosfera można się sporo nauczyć.

Zostaw opinię o metalplast budownictwo - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metalplast budownictwo