Zakopianski Hotel Halit

Opinie o Zakopianski Hotel Halit

mila

hej hej ktos wie moze jak to jest z praca w zakopianskim hotelu halit? ztego co wiem to np na pokojowke oczekuja minimalnego dosiwdczenia nawet 5 lat a oferuja zarobki 1.300,00 zł - 1.800,00 zł / miesięcznie (Brutto) i do tego wyksztalcenie wyzsze? nie ma szans na wieksze zarobki tam, bo troche za duze oczekiwania a male wynagordzenie

Zostaw opinię o Zakopianski Hotel Halit - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakopianski Hotel Halit