sklep kwiaciarnia

Parczew

Opinie o sklep kwiaciarnia

Słowa kojarzące się z sklep kwiaciarnia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobrą, nauczyłam się bardzo wielu rzeczy potrzebnych w pracy z kwiatami i przede wszystkim związanych z obsługą klienta Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..serdeczna i miła . . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w sklep kwiaciarnia: rodzinna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w sklep kwiaciarnia:praca w święta

Zostaw opinię o sklep kwiaciarnia - Parczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep kwiaciarnia