INDOS Warszawa Sp. z o.o.

Opinie o INDOS Warszawa Sp. z o.o.

Wojciech

Czy INDOS Warszawa obecnie zatrudnia jedynie tych pracowników, którzy mają doświadczenie w pracy w finansach? Jakie doświadczenie minimalne jest w tej kwestii wymagane? Są to istotne kwestie głównie dla młodych pracowników, którzy są na początku swojej kariery zawodowej.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w INDOS Warszawa Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Zbysiu

Powiem Wam, że bardzo fajna firma, w dodatku radcy prawni na poziomie

Anonim

Tak zgadzam się brak szacunku zwłaszcza dla osób nie posiadających żadnych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia.

?

Nie polecam- dno- brak jakiegokolwiek szacunku

Zostaw opinię o INDOS Warszawa Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDOS Warszawa Sp. z o.o.