P.U.H. ETMEX

Opinie o P.U.H. ETMEX

Współpraca

firma nie dotrzymuje zobowiązań umowy, zwłaszcza terminowych, brak kompetencji zawodowych, brak odpowiedzialności. współpraca ryzykowna przy wyskokich cenach za usługi.

Słowa kojarzące się z P.U.H. ETMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.U.H. ETMEX: Najbardziej nie podobało mi się w P.U.H. ETMEX:

Zostaw opinię o P.U.H. ETMEX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. ETMEX