GKT Serwis

Poznań

Opinie o GKT Serwis

alek

tylko nie wiem czy obecnie firma prowadzi jakieś rekrutacje czy tak nie za bardzo?

asia

No właśnie.... firma kupuje ci bilet, rodzina po przyjeździe na miejsce zwraca ci koszt biletu, a firma potrąca to sobie z pierwszej wypłaty. Tak to działa. Raczej nie ma tu pola na jakieś kombinacje.A poza tym firma jest spoko, wyjeżdżam z nimi od roku i wszystko jest ok.

Jasia

Jak można kombinować na zwrotach kosztów podróży jak to rodzina zawsze ponosiła ten koszt?

ziuta

nie jestem zadowolona ze wspolpracy z nimi nie polecam kombinują na zwrocie kosztow podrozy

Zostaw opinię o GKT Serwis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GKT Serwis