Magazyn Metalowo Chemiczny

Magazynier

Opinie o Magazyn Metalowo Chemiczny

time is time

u nich również ważne jest to, aby posiadać uprawnienia na wózki widłowe, zwracają na to uwagę i mój chłopak za pierwszym razem nie dostał się do pracy, następnie zrobił kurs i już bez problemu pracuje tam jakiś czas, jest bardzo zadowolony, wypłaty zawsze na czas

Znacie firmę Magazyn Metalowo Chemiczny od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Magazyn Metalowo Chemiczny - Magazynier

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magazyn Metalowo Chemiczny