mulhlan

Gdańsk

Opinie o mulhlan

tomek
użytkownik zarejestrowany

nikt nie powinien usprawiedliwiać pracodawcy, który źle traktuje ludzi. A pracownik powinien tupnąć nogą, nie popadajmy w paranoję

pygmalion

[usunięte przez moderatora],podległa pracodawcy niemieckiemu z Hamburga.Ma swoje oddziały na całym świecie,również w Polsce.Pracowałem w tej firmie,i wiem jak się traktuję pracownika,który jest [usunięte przez moderatora] pod względem finansowym,[usunięte przez moderatora]

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z mulhlan stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję?15 Najbardziej podobało mi się w mulhlan: Najbardziej nie podobało mi się w mulhlan:

Zostaw opinię o mulhlan - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mulhlan