Bileteria.pl Sp. z o.o.

Opinie o Bileteria.pl Sp. z o.o.

pazuzu

Tak samo bylo w moim przypadku to samo wydarzenie - zostaly zakupione 3 bilety na monster truck i okazalo sie ze impreza zostala odwolana biletow nie bylo kasy do tej pory nie widac. Z tego powodu zostanie wniesiony przez nas pozew do sądu. jesli chcesz sie dolaczyc[usunięte przez administratora]

DB

Bileteria.pl w jednym słowie? Porażka!! A dokładniej... Zakupiłem dwa bilety w serwisie Bileteria.pl na Monster Truck Show, który niestety się nie odbył :( Po zapoznaniu się z procedurą na stronie bileteria.pl zwrotu biletów i co za tym idzie zwrotu poniesionych kosztów kupiłem kopertę, znaczek i wydrukowałem formularz znajdujący się na stronie bileteria.pl Jaki tego efekt ?? - Trzeci tydzień użerania się i proszenia o zwrot kosztów. Złodzieje, bo inaczej tej firmy nazwać nie można inaczej.

Zostaw opinię o Bileteria.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bileteria.pl Sp. z o.o.