Arbet
counter
2 7 6 5 1
Teresa Nowy wpis

Jak w Arbet rozwiązywany jest problem nadgodzin? Są one dodatkowo płatne, czy do odbioru? Dasz znać?

Olka Nowy wpis

@an wiesz może czy teraz jest więcej niż 13zł brutto?

An Nowy wpis
@Olka

Jest trochę więcej na h ale to wciąż jest najniższa krajowa +premia. Zależy który oddział?

Sezonowy Nowy wpis

Polecam poczytać pracodawcy,mając na uwadze moich już byłych współpracowników z oddziału w Jaśle,im również to polecam. Bo szkoda że nikt nie ma odwagi powiedzieć wprost o tym co komu i dlaczego przysługuje. ,,W myśl obowiązujących przepisów każde nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy jest zagrożone karą grzywny. Pracodawca nie dopełniając swoich zimowych obowiązków ryzykuje nie tylko karą grzywny w wysokości do 30 tys. zł ale również brakiem osób do pracy. Zgodnie bowiem z przepisami Kodeksy pracy (art. 210), gdy warunki pracy nie są zgodne z przepisami BHP i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. Warto przy tym pamiętać, że zasady BHP w miejscu pracy dotyczą wszystkich zatrudnionych pracowników bez względu na rodzaj zatrudnienia. Oznacza to, że prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy mają zarówno pracownicy zatrudnieni na podstawie stosunku pracy jak i umów cywilnoprawnych."

an

Do anonim! W którym oddziale dają 13zł brutto i to jeszcze widzę wpis z 2009r?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

13 zl brutto ciezka praca fizyczna na magazynie jako zaladunkowy plus praca na produkcji i rozladunek prod. do produkcji --- moim zdaniem za zbyt skromne wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Arbet - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.