eurostrip

Szczecin

Opinie o eurostrip

kje

a do jakich konkretnie przyczepić? czy oni się usługami stolarskimi nadal parają i nie zmienili nazwy przypadkiem?

pajaczek

Praca w eurostip to katastrofa. Ciężka żmudna polegająca głównie na pakowaniu płytek gresowych do pudełek. Nie brzmi tak źle, ale rzeczywistość jest inna. Trzeba robić normę, która wynosi -jedna paleta w godzinę i od liczby palet jest wypłącana pensja. Jest to naprawdę dużo, ale czemu się dziwić, w większości pracują tutaj Polacy, którzy swoją nadgorliwością, a dokładniej głupotą doprowadzili do tego.Radzę uważać na Polaków, gdyż zamiast się wspierać i pomagać sobie nawzajem to i tylko czekają na jakieś potknięcie kogoś, żeby pokazać się "szefostwu". Ta więc firma (produkcja) bazuje na Polaczkach, którzy zamiast domagać się swoich praw[usunięte przez moderatora] bezmądrze wykonują syzyfową pracę. Takżę szczerze nie polecam, są inne dużo lepsze miejsca pracy w Holandii.Aha uważajcie również na tempsolution- Flex Specjalisten agencję pośrednictwa pracy- nie polecam,[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o eurostrip - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurostrip