Opinie o auchan polska SP. z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auchan polska SP. z O.O.

anonim

(usunięte przez administratora)

dino

opłaca się jak najbardziej zwłaszcza gdy przez dłuższy czas jesteś bez pracy. Szkają również managerów chociażby

Zarobki na kasie

1600 brutto

20 lat

20 lat Auchan i nadal najniższa krajowa. Tragediaaa. Szanse rozwoju i podwyżek żadne. Wszystko tylko na papierze. W innych sieciach bardziej zależy na rozwoju pracowników niż tutaj. Wmawiają że nie ma możliwości. Pracownicy powinni się zebrać i jakąś pikiete zrobić w maju.

Anna

Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dużą,duża dbałość o pracowników Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowane. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1600 brutto Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: dbałość o pracownika, możliwość rozwoju, podwyżka po 3miesiąch. Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: codzienny przymus zostawania po godzinach.

anonim

Słowa kojarzące się z tą firmą to [usunięte przez moderatora] Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: MECZACA PRACA ZA NISKA PENSJE

Zostaw opinię o auchan polska SP. z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auchan polska SP. z O.O.