Opinie o auchan polska SP. z O.O.

dino

opłaca się jak najbardziej zwłaszcza gdy przez dłuższy czas jesteś bez pracy. Szkają również managerów chociażby

Zarobki na kasie

1600 brutto

20 lat

20 lat Auchan i nadal najniższa krajowa. Tragediaaa. Szanse rozwoju i podwyżek żadne. Wszystko tylko na papierze. W innych sieciach bardziej zależy na rozwoju pracowników niż tutaj. Wmawiają że nie ma możliwości. Pracownicy powinni się zebrać i jakąś pikiete zrobić w maju.

Anna

Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dużą,duża dbałość o pracowników Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowane. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1600 brutto Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: dbałość o pracownika, możliwość rozwoju, podwyżka po 3miesiąch. Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: codzienny przymus zostawania po godzinach.

Słowa kojarzące się z tą firmą to [usunięte przez moderatora] Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: MECZACA PRACA ZA NISKA PENSJE

Zostaw opinię o auchan polska SP. z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auchan polska SP. z O.O.