SEB Groupe Polska

Opinie o SEB Groupe Polska

mama

a co powiecie o obecnej rekrutacji na stanowisko Key Account Specialist"? wiem że Warszawa, ale jednak poprosiłam o więcej detali dotyczących tej oferty

Elmo

Bzdury opowiadasz. Karol wymaga ale szanuje I wspiera sprzedawcow i kierownikow. Dlaczego nie ma rotacji ? Dlaczego ludzie sa zadowoleni ? Z powietrza sie nie wzielo

kle

Ludzie w jakim świcie wy żyjecie ? Wpiszcie sobie Groupe seb i tam znajdziecie aktualne info o atmosferze w firmie. 2000 to tylko pobożne życzenia wasze lub Karola który zajmuje się nadzorem tych punktów. Niezły z niego wazeliniarz jeżeli chodzi o wazelinowanie generalnemu.Zastanówcie się zanim w to wdepniecie !!!

pomocny

Nie ograniczyli działalności tylko źle szukasz. Wpisz Groupe SEB i będziesz miał aktualne info o firmie SEB

Zostaw opinię o SEB Groupe Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEB Groupe Polska