NIELSEN BAINBRIDGE

Opinie o NIELSEN BAINBRIDGE

Ars

Zastanawiam się jak długo tutaj się czeka na odpowiedź po wysłaniu CV, czy ktoś już próbował się zatrudniać i kiedykolwiek odezwali się, jak w ogóle wygląda proces rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie?

Sylvia
@Ars 21.04.2016 14:03

Pracowałam tam przez ponad 3 lata. Polecam. Fajna atmosfera i markowe produkty.

kristina

Dyrektor Generalny dno... nic nie potrafi i nic nie robi. Ludzie jak tylko mogą to odchodzą a ci co sa to są bo jeszcze nic innego nie znaleźli.

wieslaw
@kristina 25.06.2015 12:38

Czy dlugo tam pracowałaś, ja mam podobną opinię.

wiesław

Firma w której się dowiesz, że nic nie potrafisz.

zainteresowany
@wiesław 16.12.2014 18:49
Firma w której się dowiesz, że nic nie potrafisz.

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Chodzi o firmę z ul. Orzechowej w Warszawie?

Zostaw opinię o NIELSEN BAINBRIDGE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIELSEN BAINBRIDGE