pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia

Opinie o pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia

Filtruj opinie po kryteriach:

Elżbieta
 Opinia

Firma już dłuższy czas nie funkcjonuje, ale może ktoś chciałby się podzielić wspomnieniami dotyczącymi tego pracodawcy? Możecie powiedzieć, jak wam się pracowało w firmie? Co było największą zaletą, a co wadą?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bartek
 Opinia

jakby im się źle wiodło, to chyba nie słyszałoby się o nich tak wiele. Zaczyna się gubić w tych komentarzach

mały
 Opinia

niestety już nie istnieje ta firma a według ciebie ile cukiernik może zarobić

Tak2Nie

kali
 Opinia

Kadra była tak dobra że sama się zwolniła razem z przewodniczącym.

Opinia

sory was bardzo za byki ale to prawie jak chlyb

obserwator
 Opinia

jak firma która kupuje nagrody żeby zaistnieć na rynku jest nieżetelna

gość
 Opinia

popieram przedmówcę w 1000% , jak takie nierzetelne firmy mogę jeszcze w tym kraju istnieć !!! ludzie niedajcie się zwariować !!!!

lary
 Opinia

pracodawca do bani a skapy jak cholera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by pod soba zdzarl zreszta ta cala otoczka wokol niego tak jak on sami laicy udajacy fachowcow

zorro
 Opinia

Nie zgadzam się z sodomą staż nie jest brany tak do końca pod uwagę w tej firmie tylko to co potrafisz zrobić a jak lecisz w kulki to Ci podziękują.

sodoma
 Opinia

Popieram pierwsza wypowiedz odnosnie placy i obietnic bez pokrycia i realizacji .Ekspedietka w jednym ze sklepow wali w rogi pracodawce a ponadto robi manko na konto nowych pracownic -jestem swiadkiem!!! nowy pracownik nie ma nic do gadania a stary stazem moze sciemniac ile sie da.

carras
 Opinia

chyba nie miałeś z nimi do czynienia są ludzie którzy tam pracują ładnych parę lat i nie narzekają , tam marudzą tylko tacy którym się nic nie chce albo się nie znają na robocie

abanos
 Opinia

kiepska płaca duże wymagania i sporo obietnic zero realizacji.

Zostaw opinię o pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia - Poznań