pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia

Poznań

Opinie o pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia

Bartek

jakby im się źle wiodło, to chyba nie słyszałoby się o nich tak wiele. Zaczyna się gubić w tych komentarzach

mały

niestety już nie istnieje ta firma a według ciebie ile cukiernik może zarobić

kali

Kadra była tak dobra że sama się zwolniła razem z przewodniczącym.

sory was bardzo za byki ale to prawie jak chlyb

obserwator

jak firma która kupuje nagrody żeby zaistnieć na rynku jest nieżetelna

gość

popieram przedmówcę w 1000% , jak takie nierzetelne firmy mogę jeszcze w tym kraju istnieć !!! ludzie niedajcie się zwariować !!!!

lary

pracodawca do bani a skapy jak cholera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by pod soba zdzarl zreszta ta cala otoczka wokol niego tak jak on sami laicy udajacy fachowcow

zorro

Nie zgadzam się z sodomą staż nie jest brany tak do końca pod uwagę w tej firmie tylko to co potrafisz zrobić a jak lecisz w kulki to Ci podziękują.

sodoma

Popieram pierwsza wypowiedz odnosnie placy i obietnic bez pokrycia i realizacji .Ekspedietka w jednym ze sklepow wali w rogi pracodawce a ponadto robi manko na konto nowych pracownic -jestem swiadkiem!!! nowy pracownik nie ma nic do gadania a stary stazem moze sciemniac ile sie da.

carras

chyba nie miałeś z nimi do czynienia są ludzie którzy tam pracują ładnych parę lat i nie narzekają , tam marudzą tylko tacy którym się nic nie chce albo się nie znają na robocie

abanos

kiepska płaca duże wymagania i sporo obietnic zero realizacji.

Zostaw opinię o pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pph metax P Roszak piekarnia ciastkarnia