PGD- Express Rent A Car

Łódź

Opinie o PGD- Express Rent A Car

ngh

szkoda że jest umowa zlecenie, ale faktycznie jak szukaja studentów, to chyba najlepsza opcja finansowa i dla pracownika i dla pracodawcy, wiec chyba spoko

bpbp

kierowca musi miec status studenta- umowa zlecenie. Zawsze można podrzuć cv do biura

Trudbodynamomen

w oddziałach masz szanse awansu jak ktoś odejdzie, tylko i wyłącznie. kasa mega słaba, roboty w bród.

Pan Copa

Zgadzam się, jestem już ze znacznym stażem i jestem bardzo zadowolony. Podejscie mają super. Przynajmniej w Katowicach

co z tego, że duża? nie szanują ludzi...

Pracowałem 8 miesięcy. Wypłaty zawsze na czas, bardzo koleżeńska atmosfera, w porządku ludzie. Oby więcej takich pracodawców. Pzdr

ppencak

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, puki nie złożyłem wypowiedzenia, wszystko było ok, teraz dopiero zaczęły się jakieś dziwne problemy na pensje czekałem miesiąc. Jeżeli nie musisz nie pracuj tam!!!

genk

Firma jest duża (usunięte przez administratora) Express to spółka wchodząca w skłąd grupy

mala firma tak sobie

Zostaw opinię o PGD- Express Rent A Car - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGD- Express Rent A Car