P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK

Toruń

Opinie o P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK

Piotr

Łukasz sklarek to oszust ,wyłudzacz, naciągacz

kisielek
użytkownik zarejestrowany

Nie sa jakąś dużą firmą by musieli miec swoją stronę internetową chociaż jak na Torun to duże miasto wiec zawsze klienci mają lepszy dostep do nisów ale to branża informatyczna wiec tez uważam że fajnie by było gdyby mieli mieli. Nawet czasem lepiej przeczytac co naprawiaja niz jechac na darmo

ww

super atmosfera

Rollo

Potwierdzam wypowiedz poprzednika i odradzam usługi tej firmy. Wystarczy poczytać inne opinie w sieci.

BARTEK

Kompletny brak profesjonalizmu .Opieszała obsługa techniczna . Każda wizyta serwisu kosztowała mnie kilkadziesiat złotych . System zabespieczenia serwera wyłanczał mi dostep do sieci po wykryciu u mnie jakiego kolwiek wirusa czy trojana bez jakiego kolwiek ostrzeżenia czy informacji. Szybkosć łącza pozostawia wiele do zyczenia .Pruby kontaktu z właścicielem firmy konczyły sie odmowa. Osoba prowadząca biuro(chyba sekretarka bo sie nigdy nie przedstawiła) niekompetentna w udzielaniu jakich kolwiek informacji czy przyjmowaniu skarg> Osobiscie uważam ze tego typu firmy nie powinny w dzisiejszych czasach istniec na rynku. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK