Kiosk-xero

Lublin

Opinie o Kiosk-xero

praca w tym xero by�a pomy�k� dla mnie, pracodawca nie szanuje pracownika, nawet je�li si� by�o chorym nie by�o możliwosci wzi�cia sobie wolnego, praca w tragicznych warunkach, czasem by�o w �rodku po 40 stopni, wyp�aty nie na czas,a ostatnia wyp�ate uzyska�am po 2 miesi�cach po iodejsciu( jakim� cudem:/) ogólnie s� to z�odzieje....odradzam bo nie by�o dni żebym sie nie wkurza�a b�dź p�aka�a...oni si� nie licz� z pracownikiem

Praca tam była bardzo męcząca. Z baku jakiejkolwiek organizacji zawsze był nadmiar towaru którego nie dało się w żaden sposób elegancko ułożyć a wszystkiego i tak przybywało.

Zostaw opinię o Kiosk-xero - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiosk-xero