Jambol Hotel

Kolumna

Opinie o Jambol Hotel

ewa

Chce zorganizować w tym miejscu komunię, ale wszędzie widzę, że opinie mocno mieszane, jeśli ktoś korzystał z ich usług to bardzo proszę dajcie znać..nie chce wydać nie wiadomo ile a później mieć złe wspomnienia, dzięki

Mieliście styczność z firmą Jambol Hotel lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zajazd Jamboł

Jadąc do....trafiłem przypadkiem na zajazd Jamboł który znajduje sie za Kolumną czy też należy do Kolumny.....bardzo miła obsługa dobre jedzenie....

Zostaw opinię o Jambol Hotel - Kolumna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jambol Hotel