Drukarnia nr.1

Opinie o Drukarnia nr.1

Maa
użytkownik zarejestrowany

@mocart masz rację, bardzo dobre zakłady z tej drukarni

Jak chce ktoś zobaczyć jak wygląda w dosłownym znaczeniu piekło to zapraszam !!!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Drukarnia nr.1 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Drukarnia nr.1: Najbardziej nie podobało mi się w Drukarnia nr.1:jest solidna z możliwością rozwoju i szkoleń.Atmosfera jest tam dobra a ludzie uczynni.Zarobki ok.2000zł.Podobało mi się zgranie pracowników i ich życzliwość.

Zostaw opinię o Drukarnia nr.1 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia nr.1