Regis

Bochnia

Opinie o Regis

darek

witam chce tylko powiedziec ze to co sie dzieje to juz jest przesadan kurwa za 1 bład mozna poleciec no kurwa mac a i inni robia po 10 i chuj jaka w tym sprawiedliwosc?!! i zeby miec lizaj dupy w robie pozdrawiam serdecznie kurwa !!

I love Regis

Chcąc pracować w Regis watro wchodzić głęboko w 4 litery kierownikom.Człowiek posiadający swoje zdanie w danej sprawie jest karcony utratą premii.Kto nie ma własnego zdania i szacunku dla swego zdrowia to zapraszam do tej firmy.Kręgosłup [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sam po roku wychodzi.

Wykorzystywanie pracownika, tyraczka za 2000zl, brak mozliwosci rozwoju, awansu. Magazynier jest niedoceniany na dluzsza mete jest tragedia kalectwo gwarantowane. Po pare ton trzeba przezucac dziennie

byly pracownik

Zgadzam sie w 100%, praca za marne grosze a wymagania jakby płacili coajmniej 2 razy tyle, a jak cos potrzebują od pracownika (np extra przyjazd w sobotę) to wtedy znowu obiecanki-cacanki. Niepoważna firma. No i oczywiście wszędobylskie układy i układziki ;/

Pracuś

Firma nie szanuje pracowników obiecuje podwyżki i ich nie daja, udają biednych a pieniędzy mają dużo niestety nie dla pracowników... Nie polecam

Zostaw opinię o Regis - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regis