IKEA, H

Poznań

Opinie o IKEA, H

oksy

ja uważam, że praca od 4 to mało śmieszny żart.. Zwłaszcza, że IKEA otwierana jest bodajże o 9 czy 10.

obserwator

Praca w godzinach od 4 powinna być zabroniona.To chore. Jakby nie można było uzupełnić towaru na sklepie w godzinach,kiedy jest on otwarty.Jeżeli towar ma być wyłożony przed otwarciem to powinno być to od 8 nie wcześniej.Po za tym w IKEA trudno dostać pracę w pełnym wymiarze.

holger

Pracowałem na tzw refillingu, czyli uzupełnianiu towaru na sklepie, przed otwarciem. Praca po 6 godzin od 4:00 rano do 10:00. Generalnie praca jest super, ale odradzam ją osobom, które potrzebują normalnej wypłaty. Tu pracuje się po 6 godzin, zwykle kilkanaście dni w tygodniu (przynajmniej na początku). To idealna praca dla kogoś, kto studiuje zaocznie, ma drugi etat wieczorem czy z jakiegoś innego powodu szuka sobie czegoś by dorobić. Załoga jest super, od zwykłych pracowników po kierowników. Z czystym sumieniem powiem, że to najsympatyczniejsza załoga, z jaką miałem do czynienia w Poznaniu :D

Zostaw opinię o IKEA, H - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA, H