Mploy Staffing Solutions

Christchurch

Opinie o Mploy Staffing Solutions

org

@Ewelina powiedz, rozwiń myśl że to była cytuję "totalna pomyłka"? Kilka opinii czytałam, faktycznie mało pochlebnych, ale ty nic nie napisałaś, więc proszę powiedz co miałaś na myśli, żeby można sie było odnieść

aga

Nie polecam!! sciagneli ludzi obiecujac prace! a pracy nie bylo! z jednego szkolenia na kolejne przerzucali i do zadnej pracy nie poszli! zarabiaja tylko na podpisie umowy nic wiecej. dzieki tej firmie siedzielismy na [usunięte przez moderatora] przez 2 tyg z tego 2 osoby tylko poszly do pracy. stracilismy wszystkie pieniadze bo wpakowalismy je w pokoj a co za tym idzie wyladowalismy na bruku.... wielkie NIE dzieki tej firmie.

Ewelina
@aga 08.12.2013 15:33

Mploy w Pool to byla w moim przypadku totalna pomylka wiec zgadzam sie z tym ze ludzie o niej zle mowia.

Zostaw opinię o Mploy Staffing Solutions - Christchurch

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mploy Staffing Solutions