Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań"

Starachowice

Opinie o Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań"

Słowa kojarzące się z Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ok Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .rewelacja Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjować, ale nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze Najbardziej podobało mi się w Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań": atmosfera, ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań":

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań" - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie Dysfunkcyjnej "Przystań"