tnt post

Polska

Opinie o tnt post

[pe

to fakt, taka praca to wielka odp[owiedzialność za korespondencję, przede wszystkim to praca w ciągłej podróży, spore ryzyko. ciekawe więc czy może u nich teraz jakąś dobrą pracę za biurkiem też znaleźć

witam poniżej to opinia kolegi z UK, ale w polsce nie jest wcale lepiej, ani nawet bardziej "pomarańczowo". odradzam wszelkie pomysły połączenia się z tą firmą. rywalizacja, donosicielstwo i wykorzystywanie wsród fizycznych, a przełożeni,handlowcy i kierownictwo bierą premię za twoją charówę, i mają cię za ciągle zero, mało tego nie licz na to, że kiedys awansujesz z "operacyjnego". "Jako pierwsze miejsce pracy nie jest złe ,ale napewno nie jako na dłuższy czas,ogólnie nie polecam, zacofany zakład,system pracy nie ciekawy ,bardzo wykorzystują fizycznie pracowników ze wzgledu na brak sprzetów elektrycznych,do tego tylko jeden system pracy czyli nocki i nierzaciekawe traktowamie pracowników na hali,sposób odnoszenia sie liderów sekcji do ludzi zwłaszcza do osób zatrudnionych przez agencje.Nierównosci płacowe na nowych i starych kontraktach dla osób pracujączych pod firmą ztwarza sytuacje ze i pracownicy Tnt nie szanuja pracodawce a zwiąski działające pod firmą to wielka kpina!/pozdrawiam"

Zostaw opinię o tnt post - Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tnt post