AKTIN

Sosnowiec

AKTIN

Opinie o AKTIN

Adam

@Mm, fajnie, że stażyści, którzy mieli okazję odbyć staż w firmie AKTIN również dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać, jak wyglądały Twoje zadania w trakcie odbywania stażu? Czy wyniosłeś jakąś wiedzę z tego miejsca pracy, która przyda Ci się w przyszłości? Przedstaw bardziej szczegółowo, jak wyglądał Twój staż.

Mm

Staż - byłem na stażu w Aktin i bardzo dziękuje ekipie firmy - fajnie mnie przyjęli i czas tam spędzony oceniam na duży plus. Mam nadzieje ze za rok znowu mnie przyjmą. Pierwszy raz na stażu dostałem normalne zadania a nie tylko ksero. Pozdrawiam i dzięki

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w AKTIN? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Jak wyglądają aktualności firmy AKTIN? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Aktinowiec
@Administrator 23.02.2018 09:46

Teraz zespół się wyklarował odeszło dwóch którzy założyli identyczna firmę a jak pracowali w AKtinie to im się nie podobało :). Nawet stronę skopiowali! Zostali pracownicy z najdłuższym stażem i zatrudniono nowych do serwisu i handlowego. Jest tez nowy kierownik działu handlowego. Aktin jest na rynku od lat i konkurencji nie zawsze się to podoba. Jestem jednym z pierwszych pracowników i nigdy nie pomyślałem o zmianie. Zarzad szanuje pracowników nie ma problemu z urlopem i wypłata zawsze w terminie. Może za dużo wolnej ręki dają pracownikom a ci to wykorzystują.

Pracownik Aktin

Wszystkie negatywy są pisane przez osoby które teraz żałują ze z niej odeszły. Ja w Aktinie pracuje już kilka lat i mogę się wypowiedzieć na temat pracodawcy. Atmosfera rodzinna to akurat atut bo zarząd traktuje nas jak rodzine. Ciekawe gdzie obecnie przestrzega się godzin pracy a w Aktinie zawsze. Obchodzimy wspólne święta i zawsze możemy się wykazać i mamy swobodę pracy. Każda inicjatywa jest przyjmowana z entuzjazmem. To tylko od nas zależy jak wyglada nasza premia a jak ktoś nie chce pracować to niech narzeka.

Przyjaciel

Kiepso... kiepsko... W Aktin nie ma z kim w tej chwili rozmawiać. Kompletnie wymienili załogę pewno na tańszą i mają tego efekty. Wygląda na to, że po zmianach w administracji i szkolnictwie kończą się kontakty i łapią się brzytwy. Z zewnątrz nie wygląda to różowo. Z rozmów z ludźmi - tal samo .Skarżą się pracownicy, idiotyczny nadzór w miejscach gdzie go nie potrzeba... a tam gdzie nie widać można co się chce. Żle się pracuje patrząc na konflikty w zarzadzaniu. Po długiej nieobecności szefa niestety młodsi vice narobili bałaganu i tego raczej już się nie uda naprawić. Nie w obecnej postaci. Gdzie kucharek sześć... a jeszcze dodam, że gdy kucharz gotować nie potrafi... :) Lepszy samochód musi kosztować o czym wiedzą i z czego korzystają, bo wygodniej jest. Kiedyś jeszcze zrozumieją, że tak samo z ludźmi - jeśli ich poszanujesz i wynagrodzisz to zaprocentuje to nie tylko wygodą i komfortem lecz i dodatkowymi pieniędzmi dla firmy czyli i dla właścicieli. Z boku patrząc... nie polecam zatrudnienia się tam. Właściwe to odradzam.

anonymous
@Przyjaciel 02.11.2016 10:05

sama rodzinka...........i wszyscy chcą rządzić

Zadowolona
@anonymous 20.04.2018 09:15

Ja tam pracuje i nie zamierzam zmienić pracy atmosfera jest bardzo dobra wręcz rodzinna. A ci którzy piszą negatywy to osoby z którymi firma się pożegnała. Tylko dlaczego nie potrafią odejść z godnością. Trochę to słabe. To jest moja 3 praca i nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze. Praca od 8-16 wolne weekendy. Cały czas kupują nowy sprzęt. A serwis dostaje nawet ubrania i buty. Polecam !

Admin

O tym ze fajnie sie tam pracuje przekonałem sie dopiero jak odszedłem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz wiem ze nie doceniałem tego ze mieli do mnie zaufanie i pozwalali mi działać swobodnie. W pełni polecam dobra atmosfera możliwość rozwoju i swoboda działania. Wiele sie nauczyłem.

sd

oszuści uważajcie na nich

świetna atmosfera

Zostaw opinię o AKTIN - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKTIN