AKTIN

Sosnowiec

Opinie o AKTIN

Admin

O tym ze fajnie sie tam pracuje przekonałem sie dopiero jak odszedłem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz wiem ze nie doceniałem tego ze mieli do mnie zaufanie i pozwalali mi działać swobodnie. W pełni polecam dobra atmosfera możliwość rozwoju i swoboda działania. Wiele sie nauczyłem.

Przyjaciel

Kiepso... kiepsko... W Aktin nie ma z kim w tej chwili rozmawiać. Kompletnie wymienili załogę pewno na tańszą i mają tego efekty. Wygląda na to, że po zmianach w administracji i szkolnictwie kończą się kontakty i łapią się brzytwy. Z zewnątrz nie wygląda to różowo. Z rozmów z ludźmi - tal samo .Skarżą się pracownicy, idiotyczny nadzór w miejscach gdzie go nie potrzeba... a tam gdzie nie widać można co się chce. Żle się pracuje patrząc na konflikty w zarzadzaniu. Po długiej nieobecności szefa niestety młodsi vice narobili bałaganu i tego raczej już się nie uda naprawić. Nie w obecnej postaci. Gdzie kucharek sześć... a jeszcze dodam, że gdy kucharz gotować nie potrafi... :) Lepszy samochód musi kosztować o czym wiedzą i z czego korzystają, bo wygodniej jest. Kiedyś jeszcze zrozumieją, że tak samo z ludźmi - jeśli ich poszanujesz i wynagrodzisz to zaprocentuje to nie tylko wygodą i komfortem lecz i dodatkowymi pieniędzmi dla firmy czyli i dla właścicieli. Z boku patrząc... nie polecam zatrudnienia się tam. Właściwe to odradzam.

sd

oszuści uważajcie na nich

użytkownik zarejestrowany

świetna atmosfera

Zostaw opinię o AKTIN - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKTIN