BEAVER Doradztwo Personalne

Toruń

Opinie o BEAVER Doradztwo Personalne

demon

Jakiś czas temu aplikowałem do firmy WWTechnik... a agencja Beaver skutecznie mi przeszkodziła w całym procesie. Nie wiem jak to się stało, ale pani rekruterka z Beaver nagle przejęła cały proces rekrutacji i stanęła pomiędzy mną a pracodawcą... momentalnie wszystko umarło... mimo moich wcześniejszych rozmów z Panem Wojtkiem z WW Technik. Za wszystko co zrobiła pani Liza należą się wyrazy uznania... lub wybite zęby. Mam nieodparte wrażenie, że rekruterzy takich firm sprzedają atrakcyjne wakaty osobom które szukają pracy... Ostatecznie musiałem szukać zatrudnienia w innym miejscu.

Amatorstwo, typowa firma otwarta dla dorobku po godzinach. Metoda na łatwe pieniądze sposób na legalny wyzysk w koloni XI wieku. Takich firm jak ta jest coraz więcej, kompletnie zapychają rynek pracy w dodatku sztucznie. Brak wiedzy i umiejętności zero profesjonalizmu w rekrutacji. Brakuje ludzi do prawdziwej pracy za to mamy panie po studiach Specjalistka do spraw rekrutacji brzmi dumnie lub specjalistka do zarządzania zasobami ludzkimi itd.

Zostaw opinię o BEAVER Doradztwo Personalne - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEAVER Doradztwo Personalne