Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe

Opinie o Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe

No tak

widać szefostwo się nudzi pisząc jak to się każdemu podoba, szkoda słów

Batuszka

pracuje w tym miejscu od jakiegoś czasu podoba mi się polecam

miraluka

uczę się standardów w podejściu do klienta jest ok

Julita

@twour, rozumiem, że Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe był pracodawcą, który gwarantował Ci rozwój zawodowy. Jakie jeszcze plusy wynikały ze współpracy z tą firmą? Twoja opinia pomoże innym użytkownikom w podjęciu decyzji o podjęciu pracy w tym biurze.

twour

Bardzo dużo dowiedziałam się na temat praktycznych stron księgowości

Julita

@Haha, Twoja opinia wyróżnia się na tle pozostałych. Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z atmosfery w miejscu pracy. Mógłbyś rozwinąć swój post i ją opisać? Czy sytuacja, którą opisałeś była jednostkowa, dotyczyła bezpośrednio Ciebie? Czym była spowodowana?

Haha

Jeśli miła atmosfera to krzyki i wyzwiska to podziwiam. Zależy co kto lubi

XxxMatrixxX

Jak na pierwsze miesiące pracy jest ok. Magda wszystkiego mnie uczy. Wszystko zostaje mi bardzo dobrze wytłumaczone

jalejoras

tutaj nauczyłam się praktycznej strony zawodu i podejścia do klienta tego jak stosować procedury jakościowe w praktyce

harmp

polecam miła atmosfera, można nauczyć się profesjonalnego podejścia do klienta

Julita

Wasze opinie pokazują w korzystnym świetle Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe. Z waszych postów wynika, że ten pracodawca dba o rozwój swoich pracowników. W jaki sposób, w takim razie, można rozwijać się w tym miejscu pracy? Poprzez szkolenia? Możliwość awansów wewnątrz struktur firmy? Zachęcam Was do zabrania głosu w tym temacie. Wasze komentarze będą ważne dla potencjalnie nowych pracowników Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe.

Natako

dobrze mi się tutaj pracuje myślę że warto pzyłączyć się do zespołu!

Jolcia

moim zdaniem warto tutaj pracować bo można wiele się nauczyć

nowlijak

można tu zdobyć dużo praktycznych umiejętności , atmosfera ok polecam

Janoczka

bardzo fajnie mi się tutaj pracuje polecam

milusia

spoko miejsce dla każdego kto chce pracować i się rozwijać

maka

pracuję tutaj i jestem bardzo zadowolona świetne miejsce żeby nauczyć się podejścia do klienta i praktycznej strony księgowości

Rybeczka

tutaj bardzo fajnie się pracuje dużo można się nauczyć i zobaczyć jak trzeba działać zgodnie z najwyższymi standardami

Malusia

pracując tutaj zdobywam bardzo duże doświadczenie atmosfera ok

Mireczka

ja też praca tutaj daje mi bardzo dużo satysfakcji

Jadwiaga

jestem na tak podoba mi się praca tutaj

Można? A jak można!!!

Standard to mają osoby które ciężko pracują na swoją wiedzę na bezpłatnych nadgodzinach, a nie osoby które tylko przypisują sobie czyjąś pracę i wykorzystują oraz wyzyskują ludzi oraz ich pracę . Liczą pieniądze i narzekają że za mało ciągle maja, na wszystko z kredytu ale co raz to nowy kredyt - a przecież kredyt trzeba spłacać a pieniądze skąd??? Jak ciągle się na kredycie żyje??? Z wyzysku pracowników i tak dalej.... U rachmitrzów to się nigdy nie zmieni

malinka

popieram świetny pracodawca, bardzo wysokie standardy pracy i obsługi klienta

milkos

jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj dużo się uczę, poznaję zasady profesjonalnej obsługi klienta wszystko jest ok

waeronikia

świetne miejsce bardzo dobrze mi się tutaj pracuje atmosfera sympatyczna i dużo się uczę zarówno jeżeli chodzi o księgowość jak i profesjonalizm w obsłudze klienta

Jaursia

bardzo dobry pracodawca stabilne warunki zatrudnienia, praca w miłej atmosferze, bardzo wiele można się nauczyć

Julita

@Ania, po czym to stwierdzasz? Nie pasowały Ci warunki? Zrezygnowałaś czy Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe, nie byli zainteresowani? Zbyt często nie pojawia się rekrutacja, mają raczej stałych pracowników? Przyjęcia na staże również są?

Xoxo
@Julita 26.07.2017 15:03

Raczej takich stałych pracowników tam nie ma skoro ciągle ogłoszenia są. Rzadko kto zostaje tam dłużej niż na trzy miesiące, tak jak trwa staż, a nawet wiele osób rezygnuje wcześniej

Ania

Bylam jakis czas temu na rozmowie w spr pracy w tym biurze i to mi wystarczylo aby miec pewnosc ze negatywne opinie nie sa ani zmyslone ani przesadzone. Opinie pozytywne sa pisane albo przez wladcicielke biura albo na zlecenie i to widac jak na dloni. Brak jakiejkolwiek kultury i dobrych manier ze strony pan rekrutujacych - nie uslyszalam nawet dzien dobry. Rozmowa przeprowadzona w sposob calkowicie nieprofesjonalny, a nawet nietaktowny. Od razu wiadomo ze nikt nie ma zamiaru cie tam choc troche szanowac. Wspolczuje osobom tam pracujacym.

Ania

lucycneczka

też jestem zdania że warto tutaj zdobywać doświadczenie w zawodzie bo obowiązują bardzo wysokie standardy

jadzinka

wiem że tutaj uczę się wszystkich standardów obowiązujących w księgowości i w kontakcie z klientem polecam

marcysia

fajna praca polecam

Leneczka

jestem podobnego zdania dlatego cieszę się że tutaj pracuję, profesjonalizmu trzeba uczyć się od profesjonalistów

lalakul

to ważne żeby doświadczenie w zawodzie księgowego zdobywać w firmie o gruntowanej pozycji na rynku, podchodzącej do klienta zgodnie z najwyższymi normami, a rachmistrzowie tacy są dlatego cieszę się że tu trafiłam

marty

cieszę się, że pracuję w tej firmie i uczę się profesjonalnego podejścia do klienta i zawodu

Neweczka

zgadzam się warto podjąć tu pracę

Warogk

pracodawca jak najbardziej w porządku jestem na tak

zazusia

moim zdaniem warto tu pracować, wiele można się nauczyć, dla mnie jak najbardziej ok pracodawca

Zaderek

Nie zgadzam się z poprzednią opinią też jestem klientem tego biura od lat zawsze współpraca przebiegała wzorowo i bez żadnych zakłóceń. Wszystkie pracy wykonywane były i są w terminie i na wysokim poziomie.

monika258

moim zdaniem jest w porządku tylko trzeba chcieć pracować

zniesmaczona
@monika258 16.05.2017 11:44
moim zdaniem jest w porządku tylko trzeba chcieć pracować

hahahahahahaahahahaahaa, śmiech na sali :) Właśnie widać jak pracujesz, pisząc te brednie - ciekawe co na to Pani S?

W szoku

Połowa opinii tu zamieszczonych to brednie i wymysły szanownej Pani Barbary i jej córci. Jedno Wam można przyznać - pomysłowość w tworzeniu nicków, pod którymi zamieszczacie pozytywne opinie nie ma chyba granic :)

lenka

dla mnie pracodawca w porządku

BANKRUT

BRAK WIEDZY PRACOWNIKÓW, BRAK SZKOLEŃ ISTNY DRAMAT NIE MA Z KIM ROZMAWIAĆ

BANKRUT

TRAGEDIA!!!! UNIKAĆ TEGO BIURA!!!!!!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM

newka

masz rację to naprawdę w porządku pracodawca

waariml

zgadzam się z poprzednikami to jak najbardziej w porządku pracodawca

Dorota
@waariml 20.04.2017 06:51
zgadzam się z poprzednikami to jak najbardziej w porządku pracodawca

Poproszę o argumenty do podanej opinii. Moja opinia jak całkowicie sprzeczna z Twoją.

minusia

pracuję, rozwijam się , zarabiam , polecam tego pracodawcę

werkatakcz

dla mnie ok

lalikczka

jestem bardzo zadowolona, że mam możliwość pracy w biurze Rachmistrzowie atmosfera bardzo miła, dużo można się nauczyć, przede wszystkim jeżeli chodzi o standardy obowiązujące w księgowości i w kontaktach z klientami, uważam że bardzo dużo się uczę, ponieważ wszyscy w tym biurze są otwarci i wiele wyjaśniają polecam tego pracodawcę

wawetka

zgadzam się praca w tym biurze rachunkowym daje dużo korzyści, wiele się uczę, i zdobywam praktykę, atmosfera jest miła a starsze koleżanki i koledzy bardzo wiele wyjaśniają i tłumaczą

Zostaw opinię o Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rachmistrzowie Biuro Rachunkowe