www.telepracuj.pl

Poznań

Opinie o www.telepracuj.pl

Świetna sprawa , inwestują w pracowników , angażując się w pracę można zarobić całkiem dobre pieniądze

Słowa kojarzące się z www.telepracuj.pl (np:.bezsensowna, nieopłacalna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żadne Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... praca wykonywana była zdalnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka prowizyjna, bez możliwości negocjacji. Najbardziej podobało mi się w www.telepracuj.pl: NIC Najbardziej nie podobało mi się w www.telepracuj.pl: Wszystko-praca ogólnie nie opłacalna, marnotrastwo czasu-brak uzyskanych zarobków

Zostaw opinię o www.telepracuj.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.telepracuj.pl