Opinie o Sanofi w Warszawa

Firma sanofi-aventis powstała 4 kwietnia 2006 r., w wyniku połączenia Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma. W 2011 roku grupa zmieniła nazwę na Sanofi. Sanofi jest obecnie największym koncernem farmaceutycznym w Europie i jednym z wiodących na świecie. Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Weterynaryjnych.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sanofi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanofi o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Sanofi w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
P.SZ.
Pracownik

Kiedy zacząłem pracę w Sanofi to kultura, wiedza ,poszanowanie pracownika ,lojalność i chęć bycia częścią tej firmy była na porządku dziennym. Na hasło ze trzeba zrobić więcej, dać z siebie więcej nikt nie grymasił a szedł i robił co trzeba, bo wierzył w ideały Sanofi i był lojalnym pracownikiem. Firma była szanowana na rynku i rozpoznawana jako jedna z najlepszych. Wszystko zmieniło się po odejściu pani prezes Maryniki . Firma zaczęła się zmieniać co było naturalne bo zmieniał się rynek, ale nigdy nie sądziłem, że dojdziemy do momentu gdzie na porządku dziennym zagości wulgaryzm w stosunku do podwładnych, traktowanie ich jak wyrobników których można bez trudu zastąpić , kłamstwa przełożonych , ponoszenie konsekwencji za nie swoje winy i traktowanie ich tzw.”batem”-groźbą utraty pracy. A wszystko to pod przykrywką sloganów firmy która głosi że jest frontem do pracownika, gdzie podobno można mówić otwarcie co nas boli. Oczywiście byli tacy co uwierzyli i już ich nie ma. Większość z nas już szuka nowej pracy bo nie dajemy już rady. W czasach pandemii jesteśmy narażani na zachorowanie bo firma karze nam przebywać wśród chorych i zakażonych COVID 19 . Coraz częściej kolejni pracownicy lądują na L4, potem ich bliscy itd. Mamy cele których nie da się zrealizować bo rynek jest zamknięty na takie działania ale góry to nie obchodzi. Czas najwyraźniej iść dalej chodź przyznam szczerze ,żal wielki ,że firma która swoją renomę budowała tyle lat, stała się jedną z najwiekszych , zaprzepaściła wszystko w ciągu zaledwie ostatnich kilku a teraz jest dobijana przez nowo przybyłe szefostwo..

Saruman
Pracownik

Obecnie w Sanofi dzieje się bardzo źle. Nad tą firmą ( dział OTC ) zawisły czarne chmury. Każdemu nowemu kandydatowi do pracy bardzo odradzam pracę u tego pracodawcy. Firma będzie w najbliższym czasie próbowała rekrutować nowych pracowników, z prostego powodu - jest i będzie dużo zwolnień i rozstań wieloletnich pracowników. Nowy zarząd próbuje wprowadzić atmosferę sukcesu i wyjątkowości Sanofi. Nie wierzcie w to. Uśmiechy nie są szczere,, a klepanie po plecach często kończy się niemiło dla pracownika. Sanofi przez wiele lat była wzorem etycznego podejścia do pracowników, te czasy skończyły się dwa lata temu po zmianie zarządu firmy. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w Sanofi szczerze odradzam. Niezdrowa atmosfera była zgłaszana przez pracowników do kierownictwa we Francji, do działu etyki, do zarządu w Polsce, niestety wyniki firmy są na pierwszym miejscu, a dociskani pracownicy w polskim OTC wykręcają nieziemskie wyniki jak na te czasy, zdrowie psychiczne i dobra atmosfera pracy pracowników jest drugorzędna. Najsmutniejsze jest jednak to, że firma kosztem opinii, realizuje cele biznesowe. Dyrektorzy odejdą, opinia zostanie. Smutne.

Ciekawska
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Czy zachowania (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla pracownika, o czym można tu przeczytać, mają też miejsce w dziale komunikacji? Pojawiła się oferta pracy i zastanawiam się, czy aplikować. Będę wdzięczna za informację. Z góry dziękuję.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sanofi odbywa się również w języku angielskim?

Maro Nowy wpis
Kandydat

Czesc, jest ogloszenie na poludniowa czesc podkarpackiego. Czy mozecie napisac jak sie pracuje z regionalna, Jaki to jest teren, jakie auto, ile wizyt, gps. Bede wdzieczny za odp.

Uwaga na ogłoszenia z Sanofi!! Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Ludziska - NOWI KANDYDACI - uwaga na Sanofi ( tzn. Opella ) bo tak teraz nazywa się ta firma. Ta wiadomość jest do ludzi mających ambicje, poczucie własnej wartości i szacunku do samych siebie, dla których praca w normalnych zdrowych warunkach ma znaczenie. Pracownicy ( od roku ) pracujący po kilka lat, teraz na maksa się ewakuują ze sprzedaży, marketingu itd. Powód? Zgadnijcie sami. Czyżby chodziło o atmosferę? Tzw. Lidership ( czyli dyrektorzy ) mają mega problem z nadążeniem z rekrutacjami, jest tyle odejść. Już nikt nie chce tam pracować. Ten okręt tonie na maksa, a oni mówią, że płyną po więcej ( korpo świat robi ludziom sieczkę z mózgu ). Zatrudniają ludzi bez doświadczenia w farmacji. Zero merytoryki, wiedzy medycznej. Zatrudniają ludzi do sprzedaży na palety. Ludzi łatwych do sterowania, którzy za dużo nie mówią i nie pytają. Obiecują na rozmowach złote góry, a w firmie pracownicy mają dosyć i odchodzą na maksa. Ludzie przeszkoleni, z doświadczeniem, wiedzą merytoryczną, wiedzą sprzedażową, relacjami, kontaktami - za to wszystko Sanofi latami inwestując w ludzi płaciło ogromne pieniądze, teraz to Sanofi traci z dnia na dzień I zatrudnia ludzi z łapanki. Jeżeli chcecie uniknąć ogromnego rozczarowania życiowego i zawodowego unikajcie Sanofi ( Opelli ). Produkty to Essentiale Forte, Magne B6, No-Spa, Allegra, Dulcobis, Mucosolvan. Kapitał ludzki to wartość bezcenna ( wieloletnie inwestycje w szkolenia itd. ) firma Sanofi obecnie woli ludzi bez doświadczenia, wiedzy merytorycznej, ludzi łatwo sterowalnych. Za to dyrekcja nie ma problemu żeby wskazywać winnych niepowodzeń. Obecni dyrektorzy zawsze mają rację, pracownicy to pionki do zapierda….. ia w terenie. Kandydacie jeżeli nie masz ambicji, inteligencji, wiedzy, jeżeli lubisz donosić, wchodzić w zad swojemu przełożonego, lubisz być przez niego manipulowany, lubisz kłamać a etyka i szacunek są Tobie obce to idealne miejsce dla Ciebie. Kandyduj!!! Ale wiedz, że MORDOR to mało powiedziane. Musisz mieć mocną głowę, ale czy ona to wytrzyma? Można spróbować, ale po co?

Wiktoria Nowy wpis
@Uwaga na ogłoszenia z Sanofi!!

Często w opiniach widzę to stwierdzenie, że "obiecują złote góry" ale jakoś mało kto konkrety pisze. Co obiecywali takiego, że się nie sprawdziło?

Ciekawska
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Czy zachowania (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla pracownika, o czym można tu przeczytać, mają też miejsce w dziale komunikacji? Pojawiła się oferta pracy i zastanawiam się, czy aplikować. Będę wdzięczna za informację. Z góry dziękuję.

lololol
Były pracownik
@Ciekawska

w dziale komunikacji trzeba mieć twarde (usunięte przez administratora) nerwy ze stali i dużo czasu na dodatkową pracę - wtedy mobbingu nie będzie i może nawet trochę szacunku skapnie :D

Sanofi
Pracownik
@lololol

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami za pośrednictwem jednej z opcji poniżej: • Strona internetowa: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com” Jednocześnie wyrażamy sprzeciw wobec informacji naruszających wizerunek i dobre imię naszych pracowników.

Iwona
@lololol

Nerwy ze stali w pracy? ;/ A co to, przecież nie żaden obóz przetrwania.. niepokojące jest to, co piszesz. Co takiego tam się dzieje?

Damian
@Ciekawska

I co aplikowałaś? Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. Dowiedziałaś się czegoś jak z tą atmosferą w dziale komunikacji?

molto
Kandydat
@Damian

unikajcie tego działu, tyle powiem

olololo
Były pracownik
@lololol

Niestety muszę potwierdzić brak szacunku do drugiego człowieka, szantaż, (usunięte przez administratora) Nie polecam

Damian
@olololo

Takie zachowania przecież można zgłosić wyżej. Serio nikt z tym nic nie robi tylko siedzi cicho? Co to w ogóle za szantaże? Ja bym na twoim miejscu tak tego nie zostawił.

Były - OTC, CHC
Były pracownik
@Damian

Niestety, skargi były oficjalnie wysyłane do Francji. Niestety, ponieważ wynik jest robiony, włos z głowy nie spadł Przemkowi Dzierbiskiemu

Sanofi
Pracownik
@Były - OTC, CHC

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami poprzez poniższe kanały komunikacyjne: • Stronę internetową: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com” Jednocześnie wyrażamy sprzeciw informacjom naruszającym wizerunek i dobre imię naszych pracowników. Zamieszczone posty rażąco naruszają dobra osobiste wymienionych pracowników Sanofi. Osoby te są, z uwagi na podanie imion, nazwisk i stanowisk , w pełni rozpoznawalne, zaś zamieszczone o nich informacje zawierają treści, które zarówno w odczuciu wskazanych pracowników Sanofi, jak i czytelników postów mogą zostać odebrane jako pełne nienawiści, niemerytoryczne, nakierowane na obrażenie tych osób. Posty stanowią atak na wymienionych z nazwiska, osób i noszą cechy typowego hejtu (mowy nienawiści), zabronionego prawnie. Dodatkowo, w naszej ocenie, posty naruszają także wizerunek i dobre imię Sanofi jako pracodawcy i przedsiębiorcy. Podsumowując w naszej ocenie zamieszczone teksty noszą znamiona zniesławienia. Dlatego niniejszym informujemy, że zgłosiliśmy do administratora portalu żądanie usunięcia tychże postów, jednocześnie podejmując działania w celu wyjaśnienia opisanych sytuacji.

ja
Były pracownik
 Pytanie
@Sanofi

a jakie to konkretnie działania podjęliście jako firma w celu wyjaśnienia opisanych sytuacji??

Ilona
@Były - OTC, CHC

Serio aż do Francji? A co takiego się stało, że aż tam trzeba było skargi wysyłać?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Stażysta/tka w Dziale Legal - Płatny staż w firmie Sanofi? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant lokali komercyjnych - złota rączka
Warszawa
Disegna Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. HR
Warszawa
GoWork.pl
(488 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Country Security Manager
Warszawa
Elcoin Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
P.SZ.
Pracownik

Kiedy zacząłem pracę w Sanofi to kultura, wiedza ,poszanowanie pracownika ,lojalność i chęć bycia częścią tej firmy była na porządku dziennym. Na hasło ze trzeba zrobić więcej, dać z siebie więcej nikt nie grymasił a szedł i robił co trzeba, bo wierzył w ideały Sanofi i był lojalnym pracownikiem. Firma była szanowana na rynku i rozpoznawana jako jedna z najlepszych. Wszystko zmieniło się po odejściu pani prezes Maryniki . Firma zaczęła się zmieniać co było naturalne bo zmieniał się rynek, ale nigdy nie sądziłem, że dojdziemy do momentu gdzie na porządku dziennym zagości wulgaryzm w stosunku do podwładnych, traktowanie ich jak wyrobników których można bez trudu zastąpić , kłamstwa przełożonych , ponoszenie konsekwencji za nie swoje winy i traktowanie ich tzw.”batem”-groźbą utraty pracy. A wszystko to pod przykrywką sloganów firmy która głosi że jest frontem do pracownika, gdzie podobno można mówić otwarcie co nas boli. Oczywiście byli tacy co uwierzyli i już ich nie ma. Większość z nas już szuka nowej pracy bo nie dajemy już rady. W czasach pandemii jesteśmy narażani na zachorowanie bo firma karze nam przebywać wśród chorych i zakażonych COVID 19 . Coraz częściej kolejni pracownicy lądują na L4, potem ich bliscy itd. Mamy cele których nie da się zrealizować bo rynek jest zamknięty na takie działania ale góry to nie obchodzi. Czas najwyraźniej iść dalej chodź przyznam szczerze ,żal wielki ,że firma która swoją renomę budowała tyle lat, stała się jedną z najwiekszych , zaprzepaściła wszystko w ciągu zaledwie ostatnich kilku a teraz jest dobijana przez nowo przybyłe szefostwo..

Gabriela
@P.SZ.

Cześć, rozumiem, ze jako pracownik firmy masz kontakt z osobami chorymi, powiedz proszę, jakie działania w zakresie bezpieczeństwa pracowników podjęła Sanofi w związku z pandemią?

leo
Klient
@P.SZ.

W zupełności się zgadzam, to samo dziadowstwo w fabryce w Rzeszowie. Ostre pikowanie w dół.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@P.SZ.

Hej jaką jest teraz flota w Sanofi? Nadal Megane? A Specjalistyczna linia też Megane jeździ? Dzięki za odpowiedź wiem że to nie najważniejsze itp ale tak mnie ciekawi.

OzN wzroku
Kandydat

Aplikuje do Sanofi już od długiego czasu i na każdą aplikację dostaje odpowiedź odmowną, kiedy osoby o niższych kompetencjach dostają posady (nie chodzi o nic poważnego, raptem staże studenckie). Od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać z jakiego to powodu - otóż, do wiadomości wszystkich, zamieściłem, jako człowiek uczciwy, informację w CV o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności. Pokazuje to ogromne pokłady hipokryzji w firmie, która ma w swoim portfolio jakieś tam wartości o "inkluzywności i tolerancji", a w czerwcu ustawiła sobie nowe logo firmy, żeby podkreślić jej "tolerancyjny" charakter. Osobiście uważam, że powinno się surowo karać takie firmy za tego typu hipokryzję.

1
Ewa
@OzN wzroku

Nie próbowałeś się dopytać o co chodzi? Dlaczego Cię nie przyjęli? Przykro mi, jeżeli to faktycznie z tego powodu o którym piszesz ...

1
Pracownik
Pracownik
@OzN wzroku

Zgadzam się z Twoją opinią. Hipokryzja w firmie zarządu i dyrektorów jest na najwyższym poziomie. Na spotkaniach z ust prezesów i dyrektorów można usłyszeć jak życie w Sanofi ( teraz Opella ) jest cudowne, wspaniałe i idealne. Ale prawda jest dokładnie odwrotna. Atmosfera w firmie jest tak zła, wręcz zgniła, a dyrekcja nie nadąża zatrudniać kolejnych nowych naiwnych pracowników, ponieważ pracownicy, którzy znają etyczne Sanofi sprzed wielu lat i szacunek do pracownika odchodzą z firmy po kilku miesięcznie. Kiedyś jedno odejście na rok to była dziwna sytuacja, ponieważ nikt nie odchodził z Sanofi. W tym roku odejść jest już kilkanaście ( zaledwie przez kilka miesięcy ). Powód. To zgnilizna na każdym kroku, hipokryzja, fałszywe uśmiechy, zakłamanie tzw. Lidershipu i totalny brak zaufania i szacunku do pracowników, ludzie są traktowani dosłownie jak (usunięte przez administratora). Tobie nie radzę dostać się do tej firmy ponieważ możesz zdobyć złe doświadczenia, a potem ktoś będzie musiał Cię na nowo uczyć właściwie. Poza tym warto pracować dla pracodawcy, który szanuje ludzi, a tu tego nie dostaniesz.

2
OzN wzroku
Kandydat
@Ewa

W odpowiedzi dostałem korporacyjną papkę, najprawdopodobniej napisaną jako skrypt, w który wstawia sio imię.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć ! Proszę o informacje na temat pracy przedstawiciela farmaceutycznego OTC ? Co tam się faktycznie dzieje złego ? Dlaczego ostatnio tyle nowych ogłoszeń się pojawiło ? Będę wdzięczny za wypowiedz jakiegoś obecnego bądź byłego pracownika.

Mordor to mało powiedziane
Pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Co złego? Za dużo musiałbym opowiadać żeby to wszystko wyjaśnić. Chodzi o to, że dzieje się bardzo źle. Ogłoszeń jest tak dużo ponieważ ludzie nie wytrzymują psychicznie, wpadają w depresje, są niszczeni psychicznie, a stres jest po prostu nie do wytrzymania. Uwierz mi na słowo. Radzę Ci nawet nie próbować dostać się do tej firmy i omijać ją szerokim łukiem. Naprawdę nie warto marnować życia na taki przystanek, z którego będziesz mieć same złe wspomnienia. Za jakie grzechy? Powiem tylko tyle, że od roku kiedy zmieniło się kierownictwo wszystko runęło jak domek z kart, a ludzie uciekają jeden po drugim, natomiast kierownictwo trzyma się mocno. Ogłoszeń będzie cały czas bardzo dużo. Niech cię dobre marki nie zmylą. To nie są marki tych, którzy teraz zarządzają, oni są tu na chwilę, a oni się głównie na nie powołują. To są marki firmy, która pracowała na nie od lat, a teraz są kojarzone na rynku z brakiem szacunku do pracowników własnej firmy, którzy są tylko numerami w Exelu - niczym więcej. Jak cyferki się nie zgadzają to wypadasz z gry i tyle, a po drodze stres, depresja, problemy ze spaniem, rozstroje żołądka ( to wszystko co pracownicy przeżywali - zanim się rozstali z Sanofi ). Smutne lecz prawdziwe. Naprawdę nie radzę.

1
Były pracownik
Były pracownik

W ciągu ostatnich 12 miesięcy z Sanofi z działu OTC odeszło ponad 20 osób albo i więcej, zarówno z biura jak i z terenu. Już niedługo ze "starego dobrego" Sanofi zostaną tam tylko produkty. Gratulacje dla szefostwa, świetnie wam idzie budowanie zgranego zespołu i utrzymanie motywacji pracowników

Kamień na kamieniu
Pracownik
@Były pracownik

Ten głos jest od wieloletnich pracowników, którzy wiedzą o czym mówią, do kandydatów - także kandydaci do Sanofi ( Opelli ) posłuchajcie uważnie!!! To tragiczne i smutne co dzieje się teraz w Sanofi OTC ( tak naprawdę w Opelli, bo Sanofi OTC już nie ma, zapewne nowi kandydaci startują do Sanofi, a na rozmowach pewnie nawet nie wiedzą, że dostaną się do Opelli firmy istniejącej od 4 miesięcy., firmy bez historii i…..bez perspektyw, ale to taki rekrutacyjny szczegół, taka półprawda ). Jest wielu pracowników Sanofi ( sam znam co najmniej 20 ), którzy mówią to samo: firma jest na moralnym dnie, z którego szybko się nie podniesie. Nowy kandydacie: jeżeli chcesz mieć problemy psychiczne, gastryczne, przeżywać ciągły stres, bóle głowy, rozstroje żołądka, iść na długotrwałe L4, słyszeć od przełożonych, że pracujesz w super firmie, z super markami, które same się sprzedają, a Ty jesteś zbieraczem zamówień nie handlowcem, które mają najwięcej reklamy w TV, największe udziały w kategorii, największe wzrosty, masz niesamowite perspektywy rozwoju, a Ty masz poczucie, że jesteś w totalnej (usunięte przez administratora) ie na samym dnie po szyję w (usunięte przez administratora)… E - to trafiłeś doskonale. Nie życzę Tobie i Twoim bliskim żebyś przeżywał w pracy to co przeżywa wielu pracowników Opelli, którzy odeszli, odchodzą lub odejdą, z tych wszystkich powodów, o których przeczytałeś wcześniej. Ty też odejdziesz. Atmosfera jest mega słaba, ludzie rzygają tym wszystkim, a szefostwo bije sobie na wzajem brawo. Orwell to mało powiedziane. Szukając ogłoszenia idź dalej, szukaj dalej, obiecuję na prawdę warto. Wiem, że marki Sanofi kuszą, ale to nie wszystko, zdrowie psychiczne Twoje i Twoich bliskich jest ważniejsze od doskonałości Sanofi. Świat poza Sanofi istnieje i jest bardzo fajny. Uwierz mi ;)

Kandydatka
Kandydat

Szkoda że dalej jest zasada , że regionalni przyjmują znajomych.

Kazimierz
@Kandydatka

Skąd masz takie informacje? A może piszesz tak, bo nie dostałaś pracy, o którą się ubiegałaś?

Kandydatka
Kandydat
@Kazimierz

Informacje mam od ludzi którzy tam pracują.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Sanofi zatrudniani są obcokrajowcy?

elemele
Pracownik
@Pytanie

To wszystko zależy od działu. Jest taka możliwość w niektórych, ale na pewno wtedy trzeba mieć angielski na bardzo dobrym poziomie

Wiktoria
@elemele

A na których działach wymaga się od każdego znajomości angielskiego a na których niekoniecznie?

Ciekawska
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie Sanofi są tzw. podwyżki inflacyjne coroczne ? Jeśli są, to czy dla każdego pracownika?

Jakiś
Pracownik
 Pytanie

Pojawiły się oferty na pracuj czyżby mleko się wylało? Ludzie nie chcą już pracować z mk. Hihihihi śmieszne. I, którzy planują tam aplikować niech dobrze przemyślą swoją decyzję. Miodu nie będzie. Powodzonka

XyZ
Kandydat
 Pytanie
@Jakiś

Czy chodzi o stanowisko koordynatora ds. przetargów? Jaka jest tam atmosfera?

Kazimierz
@XyZ

Raczej nie najlepsza, czytając poniższe opinie, choćby Sarumana. Mnie interesowało stanowisko Category Leader - Physical and Mental Wellness, ale po tym co przeczytałem to mam obawy - czy ktoś coś więcej napisze?

XyZ
Kandydat
 Pytanie
@Kazimierz

A jakie są benefity pozapłacowe w Sanofi?

Saruman
Pracownik

Obecnie w Sanofi dzieje się bardzo źle. Nad tą firmą ( dział OTC ) zawisły czarne chmury. Każdemu nowemu kandydatowi do pracy bardzo odradzam pracę u tego pracodawcy. Firma będzie w najbliższym czasie próbowała rekrutować nowych pracowników, z prostego powodu - jest i będzie dużo zwolnień i rozstań wieloletnich pracowników. Nowy zarząd próbuje wprowadzić atmosferę sukcesu i wyjątkowości Sanofi. Nie wierzcie w to. Uśmiechy nie są szczere,, a klepanie po plecach często kończy się niemiło dla pracownika. Sanofi przez wiele lat była wzorem etycznego podejścia do pracowników, te czasy skończyły się dwa lata temu po zmianie zarządu firmy. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w Sanofi szczerze odradzam. Niezdrowa atmosfera była zgłaszana przez pracowników do kierownictwa we Francji, do działu etyki, do zarządu w Polsce, niestety wyniki firmy są na pierwszym miejscu, a dociskani pracownicy w polskim OTC wykręcają nieziemskie wyniki jak na te czasy, zdrowie psychiczne i dobra atmosfera pracy pracowników jest drugorzędna. Najsmutniejsze jest jednak to, że firma kosztem opinii, realizuje cele biznesowe. Dyrektorzy odejdą, opinia zostanie. Smutne.

Ziko
Pracownik
@Saruman

Święte słowa. Saruman to wszystko prawda. Pracuję o Otc Sanofi i to co napisane powyżej jest całą prawdą. Szkoda, że tak szybko „nowa miotła” zaczęła zamiatanie. Chociaż muszę powiedzieć że nie dotyczy to wszystkich pracowników. Jest nowy SPR po FMCG, który świetnie odnajduje się w tej rzeczywistości i jest w stałym kontakcie z dyrektorem.????

Ktoś
Były pracownik
 Pytanie

Niewiarygodne co się dzieje w otc. To już gorzej niż w FMCG. Porażka jakaś. Co się stało z Sanofi???

Pytanie
 Pytanie

Czy Sanofi oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Belmondo
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich co się dzieje w dziale OTC. Jakieś dziwne rządy. Podobno nowy dyro zaczyna wprowadzać swoje zasady z Fmcg. Tylko czekać jak będziecie jeździć do rosmana i na Orlen. Słychać w rynku, że nie za dobrze się dzieje. Ciekawe kiedy ludzie zaczną opuszczać ten tonący statek, który jeszcze do niedawna płynął na pełnych żaglach a jego marynarze chodzili dumni i z podniesioną głową. Miałem startować na stanowisko pf ale po otrzymaniu kilku opinii nt kadry zarządzającej postanowiłem zrezygnować. Co wy na to?

Oberwator
Były pracownik
@Belmondo

Liczba otwartych rekrutacji do OTC w ostatnich miesiącach pokazuje, że obecna załoga już zaczęła opuszczać tonący statek.

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sanofi?

Iza

Gdybym mogła, gdyby było dla mnie miejsce po stażu to bym chętnie została. Pracowałam z wspaniałymi ludźmi, z którymi nadal mam stały kontakt. Miałam najlepszych możliwych mentorów od których moglam się bardzo dużo nauczyć o rynku farmaceutycznym. Do pracy wstawalam z uśmiechem :) Polecam marketing Rx

Była Stażystka
Były pracownik
@Iza

Zgadzam się z Tobą, ale niestety "gdyby było miejsce" to problem większości stażystów Sanofi. Zasuwasz dwa lata na umowie-zlecenie za śmieszne pieniądze, etat 40h albo i więcej, a potem dziękują i wymieniają na nową, tanią siłę roboczą. W Sanofi zdobyłam kupę wiedzy, ale niestety musiałam odejść, mimo że ani ja, ani moja przełożona tego nie chcieliśmy, ale etatu nie było. I to jest mega słabe.

Ola
Kandydat
 Pytanie
@Była Stażystka

Jakich zarobków brutto można się spodziewać na stażu w Sanofii?

Olo
Pracownik
@Ola

Jak w fabryce śrub ????

Pikus
Pracownik
@Ola

Takich że za rok będzie Cię na tani rower stać????

Była Stażystka
Były pracownik
@Ola

Ja pracowałam tam już kilka lat temu, wtedy było 2300 netto na umowę zlecenie. Wiem, że potem była jakaś podwyżka, jak zostawało się na kolejny rok. Ale ciągle malutko i przede wszystkim umowa słabizna, tym bardziej że tam raczej więcej osób po studiach niż na studiach, więc zasuwanie na zleceniu w wieku prawie 27 lat jest słabe jak nie wiem...

Gabriela
@Była Stażystka

Cześć, a czy dzięki takiemu wpisowi do CV (staż w Sanofi) udało Ci się uzyskać dobrą pracę w innej firmie? Zastanawiam się, jaka jest renoma firmy na rynku.

Była Stażystka
Były pracownik
@Gabriela

Cześć, ja pracowałam w bardzo wyspecjalizowanym dziale, więc po prostu potem poszłam na Juniora do innej firmy farmaceutycznej do takiego samego działu. Myślę, że gdybym miała doświadczenie w takim dziale gdziekolwiek indziej, to też bym tamtą pracę dostała, więc ja akurat nie jestem dobrym przykładem :) Z tego co jednak patrzę po karierach innych znajomych ex-stażystów Sanofi to raczej nie sądzę, żeby to akurat nazwa Sanofi zapewniła im pracę. Swoją drogą mało kto z nich został w firmie, a połowa nawet nie w branży, więc to dowód na to, że jednak niekoniecznie ma to znaczenie. Na pewno nie takie jak to, do którego działu na staż idziesz, bo tak naprawdę to jest istotny element, który zdeterminuje Twoją karierę :) Jak ktoś tutaj już wcześniej wspomniał w innym wątku - są staże, na których uczysz się bardzo dużo. Taki był mój i koleżanki, która siedziała ze mną w pokoju (z zupełnie innego działu, zaznaczam, iż oba nie były związane ani ze sprzedażą, ani marketingiem, ani farmacją). Ale my zasuwałyśmy spokojnie po 45 godzin tygodniowo, ja przez cały rok miałam wzięty dzień wolnego na obronę pracy mgr i dwa dni na majówkę (z wielką łaską) i nie było mowy o pracy z domu. A byli nasi inni znajomi, którzy przechadzali się z nudów na inne piętra po kawę czy szukali kompana do Costy na dół, bo po prostu nie mieli co robić. A wszyscy dostawaliśmy te same pieniądze na tej samej umowie. Żeby nie było - ja staż wspominam bardzo miło, miałam świetną przełożoną i poznałam ludzi, z którymi mam kontakt do dzisiaj, ale podsumowując - uważam, że moją karierą zarządził raczej przypadek i wybór działu na staż niż Wielkie Sanofi :D

missy

Jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) w biurze warszawskim na stanowiskach specjalistów? Kompletnie się nie orientuję bo jestem z innej branży.

Cezar
Pracownik
@missy

Wielki to Twój przełożony układa nie ważne co umiesz ważne jak głęboko w tylek wchodzi język przełożonemu. Żałosna firma(

1
Była Stażystka
Były pracownik
@missy

Zależy jak Twój przełożony trzyma się z zarządem. Na start 5 brutto było kilka lat temu, legenda głosi że z doświadczeniem 6-7 ale nie wiem, czy ktoś to widział, bo wszyscy zdążyli odejść nim ujrzeli :D

Gabriela
@Cezar

Hej @Cezar, z Twojego wpisu wnioskuję, że w Sanofi wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie dla każdego pracownika? Czy w takim razie można negocjować już na rozmowie kwalifikacyjnej?

Gabriela
@Była Stażystka

Hej, czy byłaś stażystką w Sanofi ( chodzi o Twój nick)? Powiedz proszę, czy był on płatny i czy polecasz? Chodzi o to, czy faktycznie wyniosłaś z niego jakieś doświadczenie zawodowe.

Gabriela

Jak wygląda proces wdrożeniowy nowych pracowników w Sanofi? Ile trwa i czy czuliście się odpowiednio wprowadzeni w swoje nowe obowiązki po jego upływie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sanofi?

  Zobacz opinie na temat firmy Sanofi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Sanofi?

  Liczba opinii klientów firmy Sanofi, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanofi?

  Kandydaci do pracy w Sanofi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024