Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.

anonim - 2009-02-09 07:45:27 Słowa kojarzące się z Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .wporządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 Najbardziej podobało mi się w Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.: Witam, Nie polecam,brak kontaktu,czas nie na czas i jeszcze pretensje że się dzwoni o swoje pieniądze!! Masakra!‎

strasznie dużo pracy, dobra organizacja

Zostaw opinię o Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.